Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам халогени за Пунто Мк1-вече със снимки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам халогени за Пунто Мк1-вече със снимки

    Продавам халогени за Пунто Мк1. 2 броя са, нямат крушки, чисто нови още са в кутиите даже. На кутията пише Depo auto lamp. Причина за продажбата: трябват ми пари, а няма да ги слагам попринцип. Просто няма да пипам нищо по колата тая зима. Цена: 42лв.бройката Връзки: Skype: guapes, ЛС и email: alexhahoto@abv.bgКачвам и снимки. Това прозрачното и набръчканото и найлон, не е нещо смущаващо.
    Прикачени файлове
    Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
    Настояща: VW Polo 1.1i '92

    #2
    Все още се продават!!!
    Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
    Настояща: VW Polo 1.1i '92

    Коментар


      #3
      Колега халогени за Пунто на Depo в http://www.avtocasti.com/ са по 42.30 лв. броя, мисля че цената ти е висока.
      FIAT PUNTO 55 SX
      FORZA ITALIA

      Коментар


        #4
        Тогава ги слагам на същата цена-42лв. И там и при мене са чисто нови. Не съм гледал колко вървят вече. Аз ги взех за малко повечко от тая цена и затова съм обявил на по-висока. Нова цена 42лв.
        Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
        Настояща: VW Polo 1.1i '92

        Коментар


          #5
          Нова цена 80лв и за 2та.
          Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
          Настояща: VW Polo 1.1i '92

          Коментар


            #6
            Колеги започват есенните мъгли. Даже на магистралата днес видимостта е била 10м. Никой ли няма да се възползва от офертата за чисто нови халогенчета?!
            Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
            Настояща: VW Polo 1.1i '92

            Коментар


              #7
              За човека който ги земе мога да кажа , че са повече от перфектни.Аз имам същите и светят много добре!!!Успех с продажбата

              Коментар


                #8
                По принцип търся, но за съжаление цената ми е висока. и за съжаление ща съм принуден да купя на старо само заради това. Ако все пак цената падне пиши - ще ги взема. Ако не - пожелавам ти успех в продажбата. Пежото ми е със страхотни халогени и помага много в понижена видимост
                Alfa Romeo 145 '96 1.6 boxer 103hp
                Fiat Punto '96, 1.2 75hp
                Peugeot 306 xt '97 1.6

                Коментар


                  #9
                  Цената остава непроменена. Вчера и днес видях, че наистина, ако имаше още един чифт очи колата, нямаше да е зле, но не смятах да ги слагам. Ако никой не ги вземе остават за мен и ги закачам. Няма живот в тая София и по-точно в раьона на НБУ.
                  Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                  Настояща: VW Polo 1.1i '92

                  Коментар

                  Working...
                  X