Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам оригинални стоманени джанти 15" FIAT Barchetta

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам оригинални стоманени джанти 15" FIAT Barchetta

    Купих си 4 зимни гуми на джанти, като ми казаха, че са 4х100mm, но като почнах да ги качвам се оказа, че са 4х98mm, 6 1/2 J x 15" H2 с приятното ЕТ32 и централен отвор от 58mm. Един колега се сети, че са оригиналните, монтирани в завода на някои версии на Фиат Братчеда... И понеже не ми се ще да карам с тях заради 2-та mm разлика в отворите, предпочитам да ги заменя за стоманени 15" за VW (4x100mm с централен 58mm) или за някакви лети 15" или 16" пак 4х100mm - 58mm. Джантите са в идеално състояние, не са изкривявани, изправяни или боядисвани - карани са само в Германия (произведени са 1998г.), сега са внесени и не са ползвани в БГ. Имат тук-там много лека повърхностна ръждичка, но нищо сериозно - с лека водна шкурка ще свернат!Ето как стоят на колата оригинално:А ето ги и моите (снимките са гадни, защото са с GSM в тъмното в гаража....):В краен случай бих ги продал, ако не намеря бартер, но по-нататък!За връзка моля пишете на ICQ 209441589, че няма да имам много време да чета тук. Ще ви отговоря при първа възможност. Или оставете координати за обратна връзка.

    #2
    Поне драсни една цена, ако все пак решиш да ги продаваш.
    Настоящата - Ford Focus ST
    Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
    Франкенщайн - R.I.P.
    Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

    Коментар


      #3
      Ако реша да ги продавам, ще пиша цена. Засега ако намеря бартер, ще е по-добре.

      Коментар


        #4
        Понеже нещо бартери не излизат, джантите вече се продават на цена от 100лв. (твърдо!). Ако не се продадат - ще си стоят в гаража. Намират се в Пловдив, предпочитам да се видят лично, преди да се купят. Мога да ги пратя и по ЕКОНТ, за който реши.

        Коментар


          #5
          Възможна доставка до София - имам приятел, който пътува, та ще го помоля да ги закара. Само трябва да се вземат от адрес в София.

          Коментар


            #6
            Джантите са продадени, благодаря на всички за интереса!

            Коментар

            Working...
            X