Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За задни спирачки на типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За задни спирачки на типо

    Колеги, търся си механизма за автоматичното компенсиране на износването на накладките (дано ме разбирате за какво говоря) за ляво колело. На някой да му се намира подобно нещо? Питах по местните морги, но ме гледат като луноход. Явно на никой не му се занимава да го сваля, а цял спирачен апарат не ми се купува.Става въпрос за част 4, може и само винтчето с гайката
    FIAT Tipo 1,4mi - EX
    Alfa Romeo 146ti - EX
    Alfa Romeo 156 2,4JTD

    #2
    ++++

    Този механизъм го има в ТиНКар и струва 48 лв а и са леви и десни , а компенсатора е 115 лв и него го има в наличност !!!

    Коментар


      #3
      не ми се вярвя да е толко париако е толко по добре си земи цял оборудван заден мост за типо с дисковетой е към 120 лв

      Коментар


        #4
        Честно казано не ми се дават толкова пари... Засега карам без него (има си го де, ама не работи). Ще продължа да търся. Както каза pugsy, за тия пари...
        FIAT Tipo 1,4mi - EX
        Alfa Romeo 146ti - EX
        Alfa Romeo 156 2,4JTD

        Коментар


          #5
          pugsy написа:
          не ми се вярвя да е толко париако е толко по добре си земи цял оборудван заден мост за типо с дисковетой е към 120 лв
          Малко OFF , извенете. Знаеш ли от къде мога да си купя мост с дискове и апарати на тази цена?
          Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
          Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
          BlueStorm transforms . . .
          . . . !!!

          Коментар


            #6
            италианеца 80 лева ако се пазариш аз за толкова си взех моя преди 6 месеца само че не ми се искаше да взимам с дикови. нямаше много запазени

            Коментар


              #7
              за да смениш задния мост, какво трябва да направиш?13 цолови джанти влизат ли на тия дискове?
              2004 Audi A6 4F
              2002 Lancia Y

              Коментар

              Working...
              X