Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

24.08.2005 19.00 среща в Русе .....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    24.08.2005 19.00 среща в Русе .....

    И нека този път се съберем ... Марио ще бъде пак ... още е в Русе ....А мястото OMV на гарата .... ако има други предложения нека дойдат днес или утре .......
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Мерси за личната.Вероятно ще присъствам, за първи път. От клуба на Ланча съм ама нейсе.

    Коментар


      #3
      Този път се надявам да и аз да дойда. Благодаря за личната покана. Дано времето да е хубаво, че да не се наложи да врем вътре.
      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

      Коментар


        #4
        благодаря за личната

        Благодаря за поканата, но аз все още съм непълноценен За сега съм само мераклия за Типо, но още не съм си взел..... В близко време ще си купя, за сега се ослушвам и събирам париМ№ Весело!!!

        Коментар


          #5
          Re: благодаря за личната

          russev написа:
          Благодаря за поканата, но аз все още съм непълноценен За сега съм само мераклия за Типо, но още не съм си взел..... В близко време ще си купя, за сега се ослушвам и събирам париМ№ Весело!!!
          Не е така ... тъкмо ще чуеш наживо това онова .... а и може да има някои с предложение за Типо за теб ... а и после при покупката някой може да дойде да я погледне ... И все пак ... чакаме те ..... поне за
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #6
            Ще взема да дойда!!! Обаче нали ми е за сефте, как да осъществим контакт? Ако седна на Темпрата и активирам алармата може да изям боя преди да съм обяснил :D Или да гледам масата с най-много бири по нея Това е добра идея!!!

            Коментар


              #7
              russev написа:
              Ще взема да дойда!!! Обаче нали ми е за сефте, как да осъществим контакт? Ако седна на Темпрата и активирам алармата може да изям боя преди да съм обяснил :D Или да гледам масата с най-много бири по нея Това е добра идея!!!
              Това за масата и бирите е добре, защото ако си с кола най-много една бира да изпиеш :D
              FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
              ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

              Коментар


                #8
                С двойката съм бе брат. Тоест с двата крака То аз съм 60 кг. Ако изпия две бири може да си тръгна и с четворката :D Та последно как да ви открия? Светнете ме, нали съм новобранец.....

                Коментар


                  #9
                  russev написа:
                  Та последно как да ви открия? Светнете ме, нали съм новобранец.....
                  Зяънни на 0889242369 и се оглеждай ..............
                  Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                  Коментар


                    #10
                    ОК там съм. Благодарско!

                    Коментар


                      #11
                      Много добре !!!!

                      И се събрахме снощи .... много добре .... бяхме ...чакай че не мога да ги изброя ... 12-13 човека .... И мястото се оказа тясно .... така че момчета и момичета даайте предложения за друго барче ....Аз почвам в темата Място за срещите в Русе ....
                      Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                      Коментар


                        #12
                        ЕТО МЕ

                        Коментар


                          #13
                          Re: ЕТО МЕ

                          mariobg написа:
                          ЕТО ГИ И СНИМКИТЕ ОТ ТАЗИ СРЕЩА:
                          Срам ме е че човек от София .. успя преди мен да постне снимките от срещата в Русе ... p.s. Мерси Марио ........
                          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                          Коментар

                          Working...
                          X