Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам зимни гуми 185/60/14 ПРОДАДЕНИ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам зимни гуми 185/60/14 ПРОДАДЕНИ

    Продавам 4 зимни гуми 185/60/14 марка "Мишелин Алпин"2.Гумите са ползвани 3 месеца.Цена:150 лв.тел за контакт:0898/683149

    #2
    Интересувам се от гумите. Имаш ли снимки? Ако не колко мм им е протектора и къде могат да се видят?Ако ми харесат ги отнасям.
    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

    Коментар


      #3
      Geraka написа:
      Интересувам се от гумите. Имаш ли снимки? Ако не колко мм им е протектора и къде могат да се видят?Ако ми харесат ги отнасям.
      О, Боже колега...хич не разбирам от това що е то протектор? Иначе може да ги видиш ако искаш в кв. "Сухата река", всеки ден след 17 ч., или се обади на телефона.Относно снимки, нямам защото фотоапарата ми ги прави много големи и не знам как да ги намаля.

      Коментар


        #4
        А къде точно в сухата река. Днес ще дойда да ги огледам и ако ми харесат ще ги взема. А иначе една зима ли е карано с тях?
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          #5
          Geraka написа:
          А къде точно в сухата река. Днес ще дойда да ги огледам и ако ми харесат ще ги взема. А иначе една зима ли е карано с тях?
          ами грубо казано една зима....карано е 3 мес., а относно адреса обади се и ще ти го кажа....0898/683149

          Коментар


            #6
            Ще ти се обадя малко по-късно да се разбереме довечера къде и кога да дойда да ги видя.
            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

            Коментар


              #7
              Geraka написа:
              Ще ти се обадя малко по-късно да се разбереме довечера къде и кога да дойда да ги видя.
              ами чудесно ще очакам обаждане

              Коментар


                #8
                Гумите все още ли са налице?
                FIAT PUNTO 55 SX
                FORZA ITALIA

                Коментар


                  #9
                  Абе я да питам - 150лв за едната или за 4-те?

                  Коментар


                    #10
                    ако е за 150 за 4-те ебаси далаверата баш като за моето пунто
                    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                    Коментар

                    Working...
                    X