Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катастрофа в Пловдив.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Катастрофа в Пловдив.

    Вчера е станала доста тежка катастрофа на изхода от Пловдив, посока Съединение (завод за Биомашиностроене). Минах от там с автобус, около 17:30h - имаше поне 5..6 намачкани коли и задръстване. Не мога обаче да открия друга информация. Някой да знае нещо по-подробно?
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    #2
    Не съм чула нищо.
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #3
      Автобус засякъл бетоновоз , който се движел с висока скорост - инфо от 5 ръка
      Punto 55 SX

      Коментар


        #4
        Че то там почти няма къде бре...един нормален завой на разклона и това си е...
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          mentor написа:
          Автобус засякъл бетоновоз , който се движел с висока скорост - инфо от 5 ръка
          Възможно е. Там е последна спирка и обръщат някакви рейсове. И мене ме засичат често, ама аз карам бавно в този участък, че е тясно. Може би няма тежко пострадали, щом не съобщават нищо.
          Fiat Ritmo 105TC
          1600cc 105к.с.

          Коментар


            #6
            Автобус се сблъсква с бетоновоз на кръстовище17 октомври 2007 / News BgВ Пловдив автобус на градския транспорт и бетоновоз се сблъскаха на кръстовище в района на КАТ.Катастрофата е станала около 16.30 часа, няма пострадали. В автобуса са пътували 2 души, които са без наранявания.От удара с автобуса, бетоновозът е излязъл от пътя, преминал е през градинка и последователно се е блъснал в близо 10 автомобила, паркирани пред намиращото се наблизо предприятие.

            Коментар

            Working...
            X