Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Тipo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Тipo

    Здравейте колеги, продава се FIAT TIPO 1.4.i.e. DGT. Колата е във отлично техническо състояние, напълно обслужена с всички консумативи сменени преди 1000 километра, произведена е 89 година с електрически стъкла, централно заключване, ел. огледала, ел. шибидах, халогени, алуминиеви джанти - 14-ки, дигитално табло,стерео БЛАУПУНКТ, газова уредба - италианска. Колата е без забележки,цвят червен Тел за контакти: 061925609; 0888679508Колега, тук се пише на КИРИЛИЦА! Прочети правилата на форума ТУК!!!

    #2
    ок

    Защо не сложиш поне една цена?Макар и да не е крайната !!

    Коментар


      #3
      Re: prodavam tipo

      niky boy написа:
      Здравейте колеги, продава се FIAT TIPO 1.4.i.e. DGT. Колата е във отлично техническо състояние, напълно обслужена с всички консумативи сменени преди 1000 километра, произведена е 89 година с електрически стъкла, централно заключване, ел. огледала, ел. шибидах, халогени, алуминиеви джанти - 14-ки, дигитално табло,стерео БЛАУПУНКТ, газова уредба - италианска. Колата е без забележки,цвят червен Тел за контакти: 061925609; 0888679508
      Извинявам се, това го бях забравил цената е 3900 лева.

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          Колега, всички си обичме колите ама чак пък толкова...Това не е за нашия форум цена а за АВТООКАЗИОН със снимка и др. екстри - ти са си я гледаш там и да се хвалиш че са я публикували - без друг ефект
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            ... не бе, то е ясно, колата си има доста плюсове (ел. огледала, ел шибидах, ал. джанти, хубаво стерео, халогенки, !газова!) и ако човек отиде и си купи например едно обикновенно Типе нов внос и почне да се бърка за всичкото това ще му излезе горе-долу толкова. Ама колега, просто и на мен ми е жал например сега да си дам мойта Типочка за 2100лв, въпреки, че за мен тя е почти в перфектен вид, обаче за съжаление пазара се наводни с коли, предлагането е голямо, съответно и цените падат... Така че ако наистина искаш да си продадеш колата те съветвам да свалиш цената и то доста... Особено ще ти е проблем годината (знам, че това не е определящо за състоянието, и аз съм ’89), но хората искат да започва поне с 9х... Все пак - Успех!
            Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
            --- в сърцето завинаги... ---
            Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

            Коментар


              #7
              Размазващо висока цена и абсолютно нереална. Форума заприлича на циганията в Горубляне-обявена за 6000 и след два часа пазарлък продадена за 2500............моята Темпра я купих в перфектно състояние с пълен ел. пакет без климатик, със всички други екстри като нови гуми, АГУ, лети джанти и т.н. за 3300лв., при положение че е произведена след въпросното Типо........Съжалявам за тона, но цената е абсурдна, според моето скромно мнение.

              Коментар


                #8
                Re: prodavam tipo

                niky boy написа:
                Здравейте колеги, продава се FIAT TIPO 1.4.i.e. DGT. Колата е във отлично техническо състояние, напълно обслужена с всички консумативи сменени преди 1000 километра, произведена е 89 година с електрически стъкла, централно заключване, ел. огледала, ел. шибидах, халогени, алуминиеви джанти - 14-ки, дигитално табло,стерео БЛАУПУНКТ, газова уредба - италианска. Колата е без забележки,цвят червен Тел за контакти: 061925609; 0888679508
                Карам Фиат Темпра 1.4 1995г.Всички екстри...

                Коментар


                  #9
                  Горубляне

                  ;h
                  Карам Фиат Темпра 1.4 1995г.Всички екстри...

                  Коментар


                    #10
                    Re: prodavam tipo

                    niky boy написа:
                    Здравейте колеги, продава се FIAT TIPO 1.4.i.e. DGT. Колата е във отлично техническо състояние, напълно обслужена с всички консумативи сменени преди 1000 километра, произведена е 89 година с електрически стъкла, централно заключване, ел. огледала, ел. шибидах, халогени, алуминиеви джанти - 14-ки, дигитално табло,стерео БЛАУПУНКТ, газова уредба - италианска. Колата е без забележки,цвят червен Тел за контакти: 061925609; 0888679508
                    За ......... ще го вземат!
                    Карам Фиат Темпра 1.4 1995г.Всички екстри...

                    Коментар


                      #11
                      mariobg написа:
                      Странна цена! Днес купихме едно Типо 1.6 ие, със 835С1000 двигател, 4.1994 година (100% сигурно) на 171000 км реални С документи доказващи това, както и всички фактури за всички прегледи и каквото е сменяно по колата от самото й закупуване. А да и с клима, абе за разбиращите SX версия. А да бе забравих цената 2700 лв.
                      Марио, тая ценае много "като за наш човек", дето си я написал. То верно човека малко се е изхвърлил, обаче моята бричка, 4.94г , 835С2, всички екстри за колата, SLX модел - 3700лв, април месец. И повярвай ми, тогава това беше доста изгодна оферта в сравнение с други предложения. Сега цените са много по-високи ....
                      Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

                      Коментар

                      Working...
                      X