Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешно клапа за топлото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спешно клапа за топлото

    Оказа се че не ми работи клапата в купето, която да превключва парното на топло и студено (клапата на самия радиатор отдолу който е до краката водача) - т.е. заяла е и не се движи. Цял блок се сменя като гледам. Колата е Fiat Palio Weekend TD70, въпроса ми е - някой сблъсквал ли се е с това и има ли идея дали на Пунтото е едно и също.. нали все пак на една основа са правени.....
    Fiat Palio Weekend TD70
    ПО ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "ДИЗЕЛ"

    #2
    Спешно клапа за топлото - Проблема е решен!

    След като извиках неволята и запретнах ръкавите .... ах мамка им на сервизите ...... че поне да си признаят, че не разбират. Всичко си се разглобява - клапата се сваля с 3 гайки, а и самата тя е разглобяема .... а щяха да ме накарат да сменя всичко, слава богу че го нямаше на магазина - иначе можеше и да го купя. Така че пичове - недейте вярва много на сервизите - нека и вие видите това което те казват че не става и е за смяна . Аз сеоправих сам - без да дам 1 лев. ( за кой ли път вече). Лек ви ден и умната!Темата може и да се изтрие - незнам дали ще е от полза.. жалко че не направих снимки на всичко .... дано другия път се сетя.
    Fiat Palio Weekend TD70
    ПО ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "ДИЗЕЛ"

    Коментар


      #3
      Евала колега.И аз така - сам почнах да се мъчапо добре сам да си го оправиш отколкото някой друг да се учи върху колата ти.

      Коментар


        #4
        колега даи инфо за тази клапа как се оправя!!мерси!!!

        Коментар

        Working...
        X