Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ключалка на задната врата на Мареа комби

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ключалка на задната врата на Мареа комби

    Просто ей така от любопитство да питам, някой не е ли срещал някакъв проблем?

    #2
    Аз срещах но със задната врата на ТИПО - то :D

    Коментар


      #3
      Re: Ключалка на задната врата на Мареа комби

      ThE_PuNiSHeR написа:
      Просто ей така от любопитство да питам, някой не е ли срещал някакъв проблем?
      Какъв е проблема да не би да има снимка която не виждам.Ако проблема е в това ,че алармата не иска да заключва и отключва задната врата то това е слабост на модела която се отстранява със периодично почистване и смазване.Сега да не помислите ,че всеки месец трябва да прави това.Става въпрос за веднъж в годиината преди започване на дъждовния период при подготовката на автомобила за есенно-зимни условия.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Re: Ключалка на задната врата на Мареа комби

        ThE_PuNiSHeR написа:
        Просто ей така от любопитство да питам, някой не е ли срещал някакъв проблем?
        С най-добри чувства отговарям - аз лично не!
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          #5
          Ами мина ми една Мареа през ръцете е... няма такава ключалка... кат натисна за да отворя и неще да връща, беше то стъргане и чукане и смазване и накрая, като няма къде да отиде - стана

          Коментар


            #6
            Аз имам постоянно. Разглобявам я през 5...6 месеца. Веднъж ми беше паднала зегерката и ми се наложи да влизам отзад и да го разглобя така.

            Коментар


              #7
              Да, често централното не иска да я отключи, ключа също. Чоплиш, чистиш и се оправя.
              Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

              Коментар


                #8
                мойта като ми я докараха въобще не искаше да се отваря, разглобяване отвътре киснене със спрейчета раздвижване мазане с грес и досега нямам проблем.
                FIAT Marea 1.9TD/100

                Коментар


                  #9
                  Явно е доста често срещан прблем. И аз като я купих моятя се наложи да вляза в багажника и да свлям от там кората за да мога да разглобя и раздвижа самата брава. Беше яко клеясяла и си я киснах със спрейче и машинно масло около половин час, накрая се раздвижи сега работи нормално вече 4-ти месец :D
                  Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                  Коментар

                  Working...
                  X