Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Диджиплекс 2 - Уно 1,5 моно C1000 мотор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Диджиплекс 2 - Уно 1,5 моно C1000 мотор

    Някой запознат ми трябва , щото има некъв голем бъг ... ремонт на мотора - качване - злобни прекъсвания идещи от лоши връзки към Хол-датчика от Диджиплекса ... подмених кабелите , колата мърка кат котак на сянка , но прекъсвача ми е на 4000-4500 об/мин , като при това като бие един два пракъсвача и даже гасне , оборотомера пада кат камък в гьол и се налага да върна ключа и да дам пак контакт Та има ли някой идея какво точно се прекъсва с прекъсвача ? бензин или ток ....Защото ще се слага карбуратор и ако ще ми гасне после пак на 4500 , няма да се разберем който иска , да хелпне онлайн ...

    #2
    ...

    Коментар


      #3
      hf hpe написа:
      абе жоре нали имата донор бене пробвахте ли първо да размените двата дижиплекса да видите какво ставапроверето отпред шайбата с белезите да не бие нещо, защото имаше подобен проблем с една ланча тема
      верно бе ... ше изкормя далака на донора довечера иначе за шайбата ... гледахме я на крика и не се видя нещо обезпокоително относно баланса и съосността

      Коментар


        #4
        Re: Диджиплекс 2 - Уно 1,5 моно C1000 мотор

        jorko написа:
        Някой запознат ми трябва , щото има некъв голем бъг ... ремонт на мотора - качване - злобни прекъсвания идещи от лоши връзки към Хол-датчика от Диджиплекса ... подмених кабелите , колата мърка кат котак на сянка , но прекъсвача ми е на 4000-4500 об/мин , като при това като бие един два пракъсвача и даже гасне , оборотомера пада кат камък в гьол и се налага да върна ключа и да дам пак контакт Та има ли някой идея какво точно се прекъсва с прекъсвача ? бензин или ток ....Защото ще се слага карбуратор и ако ще ми гасне после пак на 4500 , няма да се разберем който иска , да хелпне онлайн ...
        Некаква мистерия има тук, щото само на турбото намерих прекъсвач, който дава сигнал към Диджиплекса/ май затва и трябва да върнеш от контакт/, ама за моното не дават такова животно А може и стара литература да чета Соррри
        Пауър из нотинг уитаут гума
        Cinq 16v , Delta 1 2.0

        Коментар

        Working...
        X