Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Габрово - В.Търново - Варна...снимков материал

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Габрово - В.Търново - Варна...снимков материал

    Ето какво заснехме с колегата само за три часа път от Габрово през Дряново, В.Търново - Търговище и Варна....
    Прикачени файлове

    #2
    ...не се вижда много добре, но тегленото возило беше зверски размазан и изгорял в последствие камьон, на изхода на Търговище - посока Варна
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Вчера пътувах по този път и смея да твърдя, че спасих живота поне на 3 коли насрещно изпреварващи рязко намаляйки и хвърляйки се на банкета почти (и нашия живот естествено). Абе, за къде бързат тези хора?! Аз карах 80-90, т.е. максимума разрешен и не задминах ни една кола, напротив, мен ме задминаваха и то някак обидено че им се пречкам. Общо взето се движех една идея под максималната скорост и другите на пътя се нервеха че ги бавя. Как може да има хора, които задминават с презумпцията че някой ще намали за да могат да се приберат? Как може да поставят живота си в ръцете на човек дето не са му виждали очите?

      Коментар


        #4
        Авео, в петък когато е станала тая катастрофа преди Велико Търново, ходихме с баща ми до Дебелец към 14:00ч. и имаше само една линейка и 2-3 спряни коли, нямаше нито един полицай...като гледам тея снимки си ги правил доста по-късно, преди стъмване. Голяма "организация" е била нужна да извикат някой да го вдигне тоя камион...

        Коментар


          #5
          coolboby написа:
          Авео, в петък когато е станала тая катастрофа преди Велико Търново, ходихме с баща ми до Дебелец към 14:00ч. и имаше само една линейка и 2-3 спряни коли, нямаше нито един полицай...като гледам тея снимки си ги правил доста по-късно, преди стъмване. Голяма "организация" е била нужна да извикат някой да го вдигне тоя камион...
          Камиона е превозвал брикети /въглища/ доколкото разбрах от сестра ми.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар

          Working...
          X