Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Ритмо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Ритмо

    Продавам си колицата, за която баща ми се грижи от 1994 година.Документите са изрядни. Колата се намира в София. Снимки може да видите ТукДанни:Дата на производство - март 1984 г.Тип двигател - БензиновМощност (к.с.) - 75 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - ХечбекПробег - 180000 кмЦвят - КафявОсобености:4(5) ВратиАлармаЗастраховкаМеталикШибедахЦената е 999лв. Подлежи на коментар.За контакти тук на ЛС или 0899845047. Николай.

    www.bmwpower-bg.net

    #2
    Хайде момчета, ще има хубав коментар на цената за сериозните

    www.bmwpower-bg.net

    Коментар


      #3
      Търся нещо за сина да купя ама понеже няма още 20 г. /декември ще ги направи/ и искам да не е скъп автомобила да не ми е жал ако я потроши, та затова търся до 500 лв.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        NikMar написа:
        Търся нещо за сина да купя ама понеже няма още 20 г. /декември ще ги направи/ и искам да не е скъп автомобила да не ми е жал ако я потроши, та затова търся до 500 лв.
        Ако имаш интерес ела и виж колата. Ще коментираме цената и мисля ще стигнем до разумно решение. Доволни ще бъдем и двамата

        www.bmwpower-bg.net

        Коментар


          #5
          Писах ти ЛС.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар

          Working...
          X