Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto Mk.I 1.2 16V vs Wartburg 1.3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto Mk.I 1.2 16V vs Wartburg 1.3

    Вартбурга направо размазва пунтото Сигурно след тези думи очаквате някоя тема за гонка ? Да, ама не ...Днес един приятел ми прати линк към тази тема, в която описва какво се е случило със старата му кола ... Надявам се, че собственика на пунтото не е от форума...http://2tpower.com/forum/viewtopic.p...3341после как хората няма да имат лошо мнение за фиат радвам се, че няма пострадали ... п.п. Виновен е най-вече шофьора на обувката, който се е правел на рацер и е карал с мнооого превишена скорост ... (добре, че взех 8 а не 16 клапана )

    #2
    Виновни са ги изкарали по закон тоест длъжни са да пуснат пунтото да мине и те да се включат, ходи доказвай после че оня е летял....ма си го е разпрал и тва не е май 1.2 16V..не че има някво значение де...жалко за тоя с BMW-то. Макар че като гледам схемата дето са я дали в другия форум май BMW-то си се е било подюрило по пунтото, бре знам ли там е добър булевард широк с хубав асфалт осветен.
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    Коментар


      #3
      Вартбурга е голяма работа...Имахме 353 Комби. Много го обичах.
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #4
        Забележете само заглавието на темата "Ахх тези Фиатииии!Убиха зеления звяр ;("
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          да ... те там много не обичат фиатите Колко сме спорели с тях по темата :D

          Коментар


            #6
            Има някаква логика в липсата на любов към фиатаджиите... Май успешно изместваме глофаджиите Поне не мен ми прави такова впечатление. Само тази събота на два пъти ( едно Браво и една Брава ) правеха глупости, като Бравата много безмислено се опитваше да ме изпревари отдясно... Трябва да се отчита и това. Имиджа ни не е особено добър и като гледам какъв бум на фиати има, май в бъдеще ще помръква още.
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар

            Working...
            X