Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT Croma 2.0i - 1500лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT Croma 2.0i - 1500лв

    Братовчед ми иска да си продава ФИАТ-а, но ме помоли аз да я свърша тази работа, тъй като има интересно работно време...Накратко за колата:’92-та година. Сив металик. 2.0i , 120к.с.Всичките стандартни екстри без кожа (с климатроник е) - ел. стъкла, централно, хидравлика, лети джанти 14" и др.По колата са сменени - чисто нови гуми 4бр + 2 зимни нови! 2 предни амортисьора - нови, водна помпа сменена, нови дискове и накладки (отпреди 5 месеца са).Има газова уредба. София-Пловдив-София - 30л. В движение е, няма сериозни проблеми. Не гори масло!Недостатъци - има дребни забележки по външния вид, най-големият й косур - километража не работи. Има нужда от добра центровка, защото докато загрее мени оборите на празен ход. В момента се кара на бензин, понеже отпред някъде изпуска газ, но не я кара толкова много в момента и не му се занимава. Не е нещо сериозно, на бутилката й няма нищо!Всичко платено за 2007г. + годишна винетка (то годината изтече, но все пак...)Цената е 1500лв, като не се коментира.Намира се в София и може да се види всеки ден. Телефонът ми е 0895/767 487 ( В София съм)
    - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

    #2
    коя маска е
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Новата
      - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

      Коментар


        #4
        BrumBrum написа:
        Новата
        дай снимки

        Коментар


          #5
          Ми нямам в наличност. Идната седмица ще видя кво мога да направя по въпроса.
          - '06 FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 130ps -

          Коментар

          Working...
          X