Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

problem s AGU - BRC

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    problem s AGU - BRC

    Kolegi, imam sledniq problem. Karam FIAT BRAVA 1.6 16V. Predi okolo mesec slojih gazova uredba BRC s balgarski simulatori na injekciona i lambda sondata. Navartqh okolo 200 km gradsko bez problem i trqgnah kam moreto i zapo4naha problemite (az sam ot blagoevgrad). Sled kato izminah okolo 150 km kolata otkaza da raboti na benzin. Otidoh na diagnostika v PAzardjik i se okaza 4e problema e v komputara. Kazaha mi 4e e zagubil pametta si (ne pokazvashe nikakvi greshki). Otstraniha mi povredata i prodaljih kam moreto no karah pak na gaz. Kato pristignah na moreto povredata pak se beshe poqvila. Otidoh v BOSH serviza v Burgas i mi q otstraniha. Ot moreto se pribrah na benzin. Sled kato se pribrah ot moreto otidoh v serviza kadeto mi montiraha uredbata i im obqsnih vsi4ko, a te mi kazvat 4e ne znaqt na kakvo se dalji tova i da im se obadq kato se poqvi pak tazi povreda. Ima li nqkoi sas sashtiq slu4ai. V BOSH serviza mi kazaha 4e pri prodaljitelna rabota na gaz komputara zabravq nastroikite si i otkazva da raboti na benzin. Az si obqsnqvam 4e simulatora na injekciona neshto ne raboti kakto trqbva zashtoto imenno nali za tova sluji, da laje komputara pri rabota na kolata na GAZ. V GAZ serviza mi kazvat 4e ako simulatora ne raboti, shtqla da mi sveti lampata za injekcionna na tabloto, a tq ne sveti. Mnogo mi e interesno na kakvo se dalji vsi4ko tova sled kato i maistorite ne mogat da si go obqsnat. A moje li problema da e simulatora na lambda sondata i za kakvo to4no sluji tozi simulator, nqkoi znae li?

    #2
    Re: problem s AGU - BRC

    ermeglio написа:
    Kolegi, imam sledniq problem. Karam FIAT BRAVA 1.6 16V. Predi okolo mesec slojih gazova uredba BRC s balgarski simulatori na injekciona i lambda sondata. Navartqh okolo 200 km gradsko bez problem i trqgnah kam moreto i zapo4naha problemite (az sam ot blagoevgrad). Sled kato izminah okolo 150 km kolata otkaza da raboti na benzin. Otidoh na diagnostika v PAzardjik i se okaza 4e problema e v komputara. Kazaha mi 4e e zagubil pametta si (ne pokazvashe nikakvi greshki). Otstraniha mi povredata i prodaljih kam moreto no karah pak na gaz. Kato pristignah na moreto povredata pak se beshe poqvila. Otidoh v BOSH serviza v Burgas i mi q otstraniha. Ot moreto se pribrah na benzin. Sled kato se pribrah ot moreto otidoh v serviza kadeto mi montiraha uredbata i im obqsnih vsi4ko, a te mi kazvat 4e ne znaqt na kakvo se dalji tova i da im se obadq kato se poqvi pak tazi povreda. Ima li nqkoi sas sashtiq slu4ai. V BOSH serviza mi kazaha 4e pri prodaljitelna rabota na gaz komputara zabravq nastroikite si i otkazva da raboti na benzin. Az si obqsnqvam 4e simulatora na injekciona neshto ne raboti kakto trqbva zashtoto imenno nali za tova sluji, da laje komputara pri rabota na kolata na GAZ. V GAZ serviza mi kazvat 4e ako simulatora ne raboti, shtqla da mi sveti lampata za injekcionna na tabloto, a tq ne sveti. Mnogo mi e interesno na kakvo se dalji vsi4ko tova sled kato i maistorite ne mogat da si go obqsnat. A moje li problema da e simulatora na lambda sondata i za kakvo to4no sluji tozi simulator, nqkoi znae li?
    Колеги, имам следниq проблем. Карам ФИАТ БРАВА 1.6 16В. Преди около месец сложих газова уредба БРЦ с балгарски симулатори на инжекциона и ламбда сондата. Навартqх около 200 км градско без проблем и трqгнах кам морето и запо4наха проблемите (аз сам от благоевград). След като изминах около 150 км колата отказа да работи на бензин. Отидох на дягностика в ПАзарджик и се оказа 4е проблема е в компутара. Казаха ми 4е е загубил паметта си (не показваше никакви грешки). Отстраниха ми повредата и продалжих кам морето но карах пак на газ. Като пристигнах на морето повредата пак се беше поqвила. Отидох в БОСХ сервиза в Бургас и ми q отстраниха. От морето се прибрах на бензин. След като се прибрах от морето отидох в сервиза кадето ми монтираха уредбата и им обqсних вси4ко, а те ми казват 4е не знаqт на какво се далжи това и да им се обадq като се поqви пак тази повреда. Има ли нqкои сас сащиq слу4аи. В БОСХ сервиза ми казаха 4е при продалжителна работа на газ компутара забравq настроиките си и отказва да работи на бензин. Аз си обqснqвам 4е симулатора на инжекциона нещо не работи както трqбва защото именно нали за това служи, да лаже компутара при работа на колата на ГАЗ. В ГАЗ сервиза ми казват 4е ако симулатора не работи, щqла да ми свети лампата за инжекционна на таблото, а тq не свети. Много ми е интересно на какво се далжи вси4ко това след като и маисторите не могат да си го обqснат. А може ли проблема да е симулатора на ламбда сондата и за какво то4но служи този симулатор, нqкои знае ли?е тук таме не е тоно ... но по лесно от латиницата ... и наистина моля те .... следващия пост на кирилица .......
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар

    Working...
    X