Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Брава 1.4 12v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Брава 1.4 12v

    Като екстри няма клима , ел. огледала и ABS. Забележки: съединителя е с поизчерпан ресурс и централата на еърбега е изгоряла (беше се намокрила с антифриз). Като техническо състояние колата е отлична със доста сменени части - предни носачи , дискове , накладки, бензинова помпа и т.н. (има и още, ама тях ги коментираме на място че не ми се пише). По външния вид няма нито една забележка. Салона също е перфектен. Километри 188000 някъде. Набор ’96. Цена с летите джанти (16
    Прикачени файлове

    #2
    Ето и с джанти...
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Мога да предложа Крома 92 на ГАЗ и някакви пари-нещо като бартер?

      Коментар


        #4
        Общо взето не се интересувам от бартери, ама зависи на кви пари си оценяваш Кромата

        Коментар


          #5
          Интересуват ме летите джанти.Гумите в какво състояние са?Ще ти е удобно ли да постнеш някоя снимка на джантата по-отблизо.Благодаря предварително!
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            Междуболтовото разстояние е 4х100, но проблеми няма. Давам ги с втулките и болтовете комплект :D
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              А пич, сега видях че си от Русе , ако имаш интерес може и доставка да ти измисля :D

              Коментар


                #8
                Приятел, много ти благодаря за инфото, джантата много ми харесва!!!НО съм пропуснал в бързината, че е 4х100.Не искам да карам с втулки.Съжалявам, и успех с продажбата!
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #9
                  Мерси колега!Още е на пазара, вие сте :D

                  Коментар


                    #10
                    интересно ми е как марката е кромадора? тя не е ли купена преди много години от някой?тази фирма прави OEMски джанти за наште варели - фиат, ланча
                    2004 Audi A6 4F
                    2002 Lancia Y

                    Коментар


                      #11
                      Марката е Cromodora и джантите са италиянски да.

                      Коментар


                        #12
                        кви парички викаш че са джантите?само дето 16’ не ми подхожда мно ... тряа и гуми да сменямама се пак за инфо кажи
                        Fiat Brava 1.6 16V 2001

                        Не на войната по пътищата !
                        http://media.causes.com/ribbon/478500

                        Коментар


                          #13
                          Редактирах малко първия пост. Ама четете по-задълбочено :D

                          Коментар


                            #14
                            Скъпо ли ви е? Кво става

                            Коментар


                              #15
                              Поредния автомобил който е на изгодна цена и няма да ме дочака.Със сигурност ще си намери собственик до декември.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар

                              Working...
                              X