Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови по-ниски цени за ксенон комплекти 200 лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нови по-ниски цени за ксенон комплекти 200 лв.

    Комплекти за Н1 и Н7 - 5000, 6000, 7000 и 8000 К. За Търново и региона монтаж за съвсем скромна сума

    #2
    Гаранция, монтаж, София? Интересувам се сериозно.
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      Комплектите са в Търново доставка по Еконт не е проблем, но за монтаж ако си в Търново може да измислим нещо за София ще трябва да се справиш сам, относно гаранцията мога да пробвам комплекта преди да ти го пратя. С гаранция и монтаж цената която се предлага в София е двойна - избора си е изцяло твой. При цена на обикновени халогенни крушки с уж повишена сила на светене от 30 до 60 лв без абсолютно никаква гаранция /при мен подобни изгоряха за месец/ мисля че тази цена е повече от добра. Ще проверя и как са цените на резервни крушки и далис е предлагат.

      Коментар


        #4
        сори за въпроса ама какво представлява този кокмплек това е истински ксенон с блока за високо напрежение и т.н.
        Putno gt powa

        Коментар


          #5
          Комплектите включват две ксенонови крушки, и два високоволтови блока много скоро ще снимам какво представлява

          Коментар


            #6
            искам един ако може по скоро.пазарлък възможен ли е :D :P
            Fiat Palio 1.2 75hp,FiAT Punto1.690hp,Fiat Marea 2.4TD,Fiat Bravo 1.9 JTD,Fiat Punto 1.216VSportingMK1,Fiat BravoHGT155hp,FiatPunto 1,2 16V SportingMK2,lanciaY1,412v, Fiat PuntoMK1 1,2 60hp,Alfa Romeo1461.9JTD,Fiat Seicento1.1 Sporting;Aprilia

            Коментар


              #7
              Дай някакви координати за връзка или поне телефонен номер. Има заинтересовани хора от офертата.
              Lancia Kappa 2.0 20V
              БЪРЗ , НО НЕ БЕЗОТГОВОРЕН !!!

              Коментар


                #8
                Снимай комплекта, реле има ли? А 4300К Н1?
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  И аз искам снимка и ми трябва H7 6000k :D Какво производство са, че аз си купих един корейски и съм много доволен ама имаше само един комплект.

                  Коментар


                    #10
                    Комплектите са корейски NAM yUNG LIGHtING Co саит на производителя http://www.namyung.co.kr/. Монтажа е повече от елементарен. Необходимост от реле няма /консумацията е 32 вата при 55 на стандартната крушка/ Вечерта ще кача и снимки на комплекта, след някои друг ден и снимки от начина на монтаж. Производителя гарантира над 2000 часа живот.

                    Коментар


                      #11
                      Цитат от колега:
                      Ами липсва, едно реле с един хубав сноп кабели и няколко бушона. Не че без него не може да се върже но когато включваш фаровете първите 10-15 сек пусковия ток е около 15 ампера за сравнение с обикновените крушки е 5 ампера, мен лично ме притеснява тоя товар и за това си сложих релето с бушоните (то си ми беше в комплекта)
                      Последно, 4300К нямаш?
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #12
                        Написал съм по горе 5000 , 6000, 7000 и 8000 К мисля че няма да е голям проблем ако си сложиш 5 000 к

                        Коментар


                          #13
                          stenli написа:
                          Написал съм по горе 5000 , 6000, 7000 и 8000 К мисля че няма да е голям проблем ако си сложиш 5 000 к
                          Очаквай ме декември тогава за монтаж.Драсни само някакъв адрес на лични В.Търново го познавам добре .
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            сори за тъпия въпрос ама трябва ли да са ти добре херметизирани форовете за да си сложиш ксенон?Или по скоро по добре херметизирани ли трябва да са ти с ксенон фаровете от колкото при обикновена крушка?Или още по конкретно температурата на крушката по висока ли е от тази на обикновените?Имам и лексикон мога да ви го дам да го попълните !!!
                            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                            Коментар


                              #15
                              stenli написа:
                              Комплектите са корейски NAM yUNG LIGHtING Co саит на производителя http://www.namyung.co.kr/. Монтажа е повече от елементарен. Необходимост от реле няма /консумацията е 32 вата при 55 на стандартната крушка/ Вечерта ще кача и снимки на комплекта, след някои друг ден и снимки от начина на монтаж. Производителя гарантира над 2000 часа живот.
                              Значи викаш реле няма да трябва, аиде не говори глупости, крушките може да са 35 вата ама след като загреят. що не вземеш да замериш консумацията когато светваш фаровете и да видиш че не е 5 ампера като на обикновенните крушки ами надхвърля 15 ампера в продължение на 10тина секунди, не случайно комплектите с релета и кабели са направени тока да се хваща направо от акумулатора и кабела е дебел близо 2 квадрата. Според мен които слага такива неща задължително тока през реле, да няма на пролет- неми работи ключа за фаровете от кво така.
                              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                              Коментар

                              Working...
                              X