Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части за Типо ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части за Типо ...

    Рекох да пусна една нова тема, че слизах в мазето оня ден - значи имам останали разни работи, ако на някой му трябва нещо, да се обажда:Предна дясна врата (ел. стъкло, странично огледало - вратата е добра) Задна дясна врата (от нея имам стъкла, тапицерия, дръжки, механизъм за стъклото) Задна лява врата (от нея стават стъклата, тапицерията, дръжка за стъклото, и механизма за повдигане на стъклото) Заден капак (пета врата - идеална, с централно, чистачка, даже и с единия ключ ще я дам) Задна кора Резервоар Алтернатор Задна броня Стартер Колани задни/предни Мокет, ако на някой му е притрябвал - цвета е син, такива са и седалките, и тепицериите на вратите дигиталното табло лостче за чистачките на волана 1бр. резервна гума с джанта (стандартна малка) задна седалка 2бр. предни седалки - не са в много добро състояние майразни дребни пластмаси по таблото, духалки за парното, моторче и радиатор за парното, сенници и др. Може и разни други работи да има, ама трябва да проверя. Пишете тук, на лично съобщение, или на телефона за справки 0898437121

    #2
    аз мисля понапред да си зема GT салон за типо
    2004 Audi A6 4F
    2002 Lancia Y

    Коментар


      #3
      А машинка дясна за ел стъкла?
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Yavor написа:
        А машинка дясна за ел стъкла?
        Точно предната дясна врата не ми се разглобява, предпочитам да я дам цяла на някой да ме отърве от нея. Иначе всички други ги разкостих. В другата ти тема бяха писали за цена 30 лв. само на машинка за стъклото, това ме учуди. Ако се намери някой да му трябва централното, огледалото, само ламарината или стъклото, да я разглабям, че да се събере някой лев, ама иначе ...

        Коментар


          #5
          Хммм, някакви аномалии май стават, по пощата получих уведомления, че съм получил пет лични съобщения на 16-ти, а в кутията във форума имам само три? На някой ако не съм отговорил, да знае че е от това.

          Коментар


            #6
            Предните седалки можеш ли да ги снимаш?
            Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
            София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

            Коментар


              #7
              бих искал да знам имаш ли само водача на стъклото не зависимо предно или задно май са еднакви представлява само една пластмаса П образна която върви в уплътнителя на врата от задната страна и се захваща през една дъпчица за стъклото...трябва ми само това че мойто е доста поизносено

              Коментар


                #8
                водач

                Сигурен ли си, че е отзад на стъклото, защото за предно стъкло по мой спомен беше отпред, дълго около педя парче. Та него аз го имам, пиши дали това ти трябва.
                Пари от Интернет
                Всичко за колата
                Modsbg.com

                Коментар


                  #9
                  не е отпред поне при мене не е,може би защото съм с две врати но парчето е отзад 5см дълго П образно с един изпъкнал кант..

                  Коментар


                    #10
                    Aha

                    Явно са различни, моето определено е по дълго от 5 см, може би 10-12см.
                    Пари от Интернет
                    Всичко за колата
                    Modsbg.com

                    Коментар


                      #11
                      а случайно дръжка за предна дясна да имаш, че мойта претърпя контузия
                      tempra 2.0i.e.

                      Коментар


                        #12
                        Трябва ми предна броня fiat tipo 1.9 tdi

                        Коментар

                        Working...
                        X