Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT Punto GT на части

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT Punto GT на части

    Останали части от Пунтото :Двигател купе оборудвано заден мост с дискове преден мост с носачиСалон запазен бензинова помпа перка с моторче за радиатораЕл. стъкла - комплект спирачни апарати табло с барчетоЗадна броня и стопове моторче за задната и предните чистачки Хидравлика казанче за антифриз и за чистачки Всичките работи вътре за парното и климатика си стоятИма и други дребни работиЕто и малко снимки зада добиете представа за какво става въпрос.www.snimka.bg/album.php?album_id=177925Ако няма кандидати така започва на части !!!Тел. за връзка 0896610716 Иван

    #2
    Re: FIAT Punto GT-цяло или на части

    vanko ABF написа:
    За момента мисля даго продавам цялото ако няма голям интерес тогава започва тотална разпродажба.Пунтото има почти всичко сизключение на някой дребни работи като моторче за чистачки, радиатор на климатика с маркучите единият амортисьор и 2 водни с-я.В момента двигателя и предния мост с носачите са свалени.Пунтото е с ляти джанти 2 еърбага и клима, задните гуми са почти нови а предните доста добри.Цената на колата с всичко е 2300 лв твърда!Ето и малко снимки зада добиете представа за какво става въпрос.www.snimka.bg/album.php?album_id=177925Ако няма кандидати така започва на части !!!Тел. за връзка 0896610716 Иван
    Здравей имам интерес за някои части.

    Коментар


      #3
      И аз имам интерес за накои части, тъй че ако решиш да правиш разпродажба-насреща сме Все пак дано да успееш да го продадеш цялото, защото ще си спестиш доста разправии.
      Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
      Настояща: VW Polo 1.1i '92

      Коментар


        #4
        Колеги пишете на лични какво ви трябва защото имам вече списък за доста работи !!!

        Коментар


          #5
          искам да те питам колко им искаш на климатика(целия комплект обаче +конзолата на таблотокъдето с 2 двата бутона) и задната чистачка

          Коментар


            #6
            Искам страничните лаисни на вратите,буквите GT и джнтите.Колко пари?
            FIAT Punto 1.6 GOLF`S KILLER
            FIAT Bravo 1.6 16v моят домашен любимец
            LANCIA Ypsilon Elefantino blu
            http://fiat-bravo.oneinform.com/teh.html
            http://automedia.investor.bg/catalog.../cartech_4479/

            Коментар


              #7
              Искам и аз лайсните на вратите ,левият сенник и ако имаш дългото барче което тръгва под таблото и стига до ръчната.

              Коментар


                #8
                Колега и аз имам интерес към някои дреболии:Търся фиксаторите на вратите (дето не има дават да се отварят бързо) - това е часта от доланата панта на вратите, която остава на купето - готов съм да пладя добра цена.Също ми трябва ипластмасата отдясно на шофьорската седалка заедно с врътката за регулиране на облегалката...Давай цени и да ги взимам!
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Мен ме интересува таблото с уредите и датчика за темп на двигателя. Искам да сменя таблото на Пунто 1.1. Съвместими ли са? Кажи цена.
                  Пунто 1.1 1994 г.

                  Коментар


                    #10
                    може ли да дадеш буквите на мотора

                    Коментар


                      #11
                      mmony написа:
                      Мен ме интересува таблото с уредите и датчика за темп на двигателя. Искам да сменя таблото на Пунто 1.1. Съвместими ли са? Кажи цена.
                      То става ама си е много играчка и трябва да ти го направи някой който разбира.

                      Коментар


                        #12
                        В момента талона не е при мен и незнам буквите на мотора но съм сигурен че е 98 kw.

                        Коментар


                          #13
                          снимка на джантите?
                          Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                          Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                          Коментар


                            #14
                            Колега немога да разбера какво си написал но ако става въпрос за джантите вече са продадени /99% /

                            Коментар


                              #15
                              Кората от багажника? Има ли разлика м/у модела с 3 и 5 врати? Кажи цена.
                              Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
                              Настояща: VW Polo 1.1i '92

                              Коментар

                              Working...
                              X