Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По - добрия форум??!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    По - добрия форум??!!

    Тези ми размисли се породиха след като пуснах вчера обява, че си продавам колата. Реших да си купувам Мултипла и за целта трябва да си продам мареата. Прегледах обявите, които са пуснати за продажби на автомобили и написах моята. Незнайно защо някой решил да премахне темата ми. Няма обяснение нищо. Обявата ми с нищо не се различава от другите. Цената била висока - трябваше да напиша 200лева ли? Всеки е свободен да си иска колкото той си реши или евентуално да обяви цена върху която после да се правят корекции. Пробвах се да кача и снимки, но нещо не се получи -не съм толкова на ти с компютрите. Днес проверявам и виждам, че темата е премахната без да ми е обяснена причината за това. Този ли беше свободния форум или не? От 2005г. следя форума на фиат. Това, че нямам хиляди мнения в него не значи, че съм по-малко любител или както се казва фен на тези автомобили от останалите. Съвсем логично идва и въпроса ми каква беше идеята на този форум, целта за създаването му и разликата с ОНЗИ? Или се блъскаме в гърдите с думите "Ние сме по-добрите, по - свободните" и тн. и тн. Май сме си същите. Вярно става въпрос за премахната най-обикновена обява в раздел "Продава", но .....
    FIAT Marea 1.9TD Weekend

    #2
    Според мен е станала грешка. Не виждам нищо нередно в обявата освен това, че не си посочил начин за връзка. Защо не се свърза с някой от модераторите на раздела?Ама не - трябва веднага да се вдигне врява до небесата... Връщам обявата в раздела, а ти посочи начин за връзка.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Не вдигам врява. Просто ми е нервно, че се налага да продавам любимата си кола и когато най после се реших с първата стъпка ударих на камък. За цената наистина нямам представа колко вървят сега автомобили като моя.
      FIAT Marea 1.9TD Weekend

      Коментар


        #4
        Ето я причината де ти се премахне темата.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=19157

        Коментар


          #5
          Re: По - добрия форум??!!

          rossto написа:
          Тези ми размисли се породиха след като пуснах вчера обява, че си продавам колата. Реших да си купувам Мултипла и за целта трябва да си продам мареата. Прегледах обявите, които са пуснати за продажби на автомобили и написах моята. Незнайно защо някой решил да премахне темата ми. Няма обяснение нищо. Обявата ми с нищо не се различава от другите. Цената била висока - трябваше да напиша 200лева ли? Всеки е свободен да си иска колкото той си реши или евентуално да обяви цена върху която после да се правят корекции. Пробвах се да кача и снимки, но нещо не се получи -не съм толкова на ти с компютрите. Днес проверявам и виждам, че темата е премахната без да ми е обяснена причината за това. Този ли беше свободния форум или не? От 2005г. следя форума на фиат. Това, че нямам хиляди мнения в него не значи, че съм по-малко любител или както се казва фен на тези автомобили от останалите. Съвсем логично идва и въпроса ми каква беше идеята на този форум, целта за създаването му и разликата с ОНЗИ? Или се блъскаме в гърдите с думите "Ние сме по-добрите, по - свободните" и тн. и тн. Май сме си същите. Вярно става въпрос за премахната най-обикновена обява в раздел "Продава", но .....
          Това за свободния форум не взе ли много да се изкривява?В момента пак си нарушил правилата с темата си! Не си я пуснал в правилния раздел! Сега пак ли някой от нас ти е виновен? Като следиш форума от 2005-а, прочете ли поне веднъж правилата преди да тръгнеш да правиш заключения?

          Коментар


            #6
            Вече се извиних за което, не искам да се заяждзам, прав си. Както казах "незнанието на закона не оправдава извършителя". Ще изкупя вината си с по бира - ако е достатъчно, ако успея да дойда на феста
            FIAT Marea 1.9TD Weekend

            Коментар


              #7
              rossto написа:
              Вече се извиних за което, не искам да се заяждзам, прав си. Както казах "незнанието на закона не оправдава извършителя". Ще изкупя вината си с по бира - ако е достатъчно, ако успея да дойда на феста
              ОК, мерси за разбирането Но четете преди да пускате подобни теми, че не са приятни за никого

              Коментар

              Working...
              X