Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

може да прозвучи като реклама .... ама го написах ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    може да прозвучи като реклама .... ама го написах ...

    В темата , която се разводни доста .... но как да е. Та там писах че ще споделя впечетления от уредбата и майстора ....
    ivo написа:
    p.s. Ще говоря с майстора ако е съгласен ще му направа реклама .... Поне за направата - всичко много ми хареса .... това как монтира частите .... за останалото - тепърва ще наблюдавам ....
    Та говорих днес: Момчето е в момента на почивка и няма нищо против да се отзове на всеки нуждаещ се: Жоро 088 9209646.А наблюденията - На връщане от София - маршрут София - Петрохан - Монтана - Криводол - Плевен - Русе - 430 км. в съботния /06.08.2005/ дъжд - разход 10л/100км газ .... след това заредих в Русе за да видя градското но не съм свършил бутилката още ... Така че за сега съм доволен ... е все пак минал съм само 700 км. на газ ....Майстора каза, че нормално разхода на газ да е 20% завишен от този на бензин ... и ако е много при мен а колата си работи добре да не ходя на донастройка след първите 800-1000 км. а само да завия с 1/4 оборот кранчето на тройника на маркуча на газта ....
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Колега, мисля че за Темпра 1.6 разход 10/100 извънградско е множко. Моята Темпра е 1.8 и ми дава разход на газ под 9/100.
    Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
    двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

    Коментар


      #3
      Petko написа:
      Колега, мисля че за Темпра 1.6 разход 10/100 извънградско е множко. Моята Темпра е 1.8 и ми дава разход на газ под 9/100.
      Мдааа, моето Браво също толкова харчи
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #4
        Re: може да прозвучи като реклама .... ама го написах ...

        ivo написа:
        да завия с 1/4 оборот кранчето на тройника на маркуча на газта ....
        След като свърша тази бутилка /35л./ което е скоро - днес или утре ще го врътна кранчето да видим как ще е разхода и как ще се държи колата ....
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар

        Working...
        X