Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Bravo JTD 1.9 СПЕШНО - 4650 лв. 1999г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Bravo JTD 1.9 СПЕШНО - 4650 лв. 1999г.

    Продавам Fiat Bravo 1.9 JTD 1999г. на 130 хил. км. (колко са реални - нямам представа), взех я на 126 500 и сега я продавам, защото изскочи супер оферта за кола и аз я купих (Volvo) и сега трябва да си върна част от инвестицията, а две коли не ми трябват.За колата: по документи е писана 12.1996, но по стъкла и всичко останало, което проверите е 99та. Двигателя не се поставя преди 99та и наистина си е JTD (Бобо ми потвърди). Данъка й за изминалата година е 37 лева точно заради далаверката с документите. Има пълно каско в БулИнс и гражданска + преглед. Няма винетка. Състоянието външно на автомобила е добро, с изключение на някои дребни забележки и за това и цената е такава. Сменил съм й подгревните свещи (подготвях я за зимата), въздушния филтър, две втулки (не знам точно къде, но Бобо каза, че са за смяна) и други неща като тръба от интеркулера (беше се сцепила) и термостат. Имаше проблем с паленето - блока на подгревните свещи даваше грешка и въпросният Бобо го почисти - от тогава проблема не се е появявал. Интериора е запазен. Гумите са: 2 предни чисто нови (имам си фактура) и 2 задни стари (за смяна).Екстри: Абс, AirBag (само за шофьора), аларма (с централно и обемни датчици), ел огледала, ел стъкла, имобилайзер (код-ключ), климатроник (презаредих го и му направиха диагностика + смяна на филтъра), лети джанти 15ски с 5 лъча и др. Има халогени, които обаче не работят (все забравям да отида някъде за да ги оправят - предполагам някоя жичка се е прецакала). Колоните във вратите са Boschmann, както и на задната кора. На таблото са си фабричните, а касетофона е Pioneer CD, но ми откраднаха панела и съответно е неизползваем.Колата има някои забележки като например - задната пръскалка на чистачката не работи, задния прозорец е надран от рамото на чистачката (явно перото е за смяна), няма я кората върху двигателя - пластмасовата, предните части на подкалниците са за смяна и др подобни. За вървежа няма какво да кажа. Малко коли могат да се опънат на 240 нютонметра на това купе. Все пак е с турбина. В жегите с климатроник и нормално каране в София (задръствания) харчи около 7/100 дизел, предполагам може да се направи и по-нисък разхода. На извънградско е изключително икономична - 5-6/100.Цената е 4650лв. В автокъщите най-евтините JTDта започват от 5200 и това е без каското, регистрация и др. разходи след закупуването. С колата се сдобих от приятелка на майка ми, която вече не я кара и може би за това има такива забележки по външния вид. Искам да уточня нещо - искам бърза продажба, защото трябва да връщам пари и очаквам да се обаждат само сериозни хора. Възможен е минимален (наистина минимален) коментар по цената само на място. Колата се намира в София и може да бъде огледана в работни дни след 19:00 часа или събота и неделя по уговорка. Снимките ще ги кача утре. Цвета е черен с перлен ефект.Ако имате въпроси и предложения:- GSM 0883 349 572 (Loop на Мтел)- ЛС тук- директно в темата

    #2
    Обещаните снимки.Забравих да й направя снимки на интериора, но една направих на тъмно... утре ще направя и на светло.Да уточня - поради странните предложения, които получих:1. продажбата на автомобила става чрез договор за покупко-продажба в нотариална кантора за сметка на купувача. Застрахователната оценка ще я извадя аз, за моя сметка. Не желая да издавам генерални пълномощни и тнт и да давам колата. Давам я само след договор.2. Не приемам бартери освен за кешНа таблото на тъмно:Снимки на забележките:натиснатото под стопа:Одраскване на капака (предния) от недобросъвестни съседи: Драскотината по задното стъкло от чистачката (почти не си личи на снимката): Дръжката и около нея: Снимките са направени с телефон и са с ужасно качество, но се добива представа за колата. След няколко дни може да направя снимки с цифрово фото.

    Коментар


      #3
      Колега,аз като собственик на същия двигател 1,9 JTD,мога да кажа само хубави неща за колата.който и да я вземе няма да сбърка.тва си е фурия.много ходат тия JTD-та.аз обаче искам да те питам дали спойлера на задната врата над третия стоп ти си го слагал или така я купи.защото мойта за мое съжаление няма такъв спойлер.а на мен много ми се иска да си намеря,но все още не съм.ако можеш да ме посъветваш къде мога да намеря такова нещо,много ще съм ти благодарен

      Коментар


        #4
        vladko_kn написа:
        Колега,аз като собственик на същия двигател 1,9 JTD,мога да кажа само хубави неща за колата.който и да я вземе няма да сбърка.тва си е фурия.много ходат тия JTD-та.аз обаче искам да те питам дали спойлера на задната врата над третия стоп ти си го слагал или така я купи.защото мойта за мое съжаление няма такъв спойлер.а на мен много ми се иска да си намеря,но все още не съм.ако можеш да ме посъветваш къде мога да намеря такова нещо,много ще съм ти благодарен
        Това си е оригиналния спойлер на Браво и колегата не го е намерил на пътя, ако искаш такъв споилер по добре пусни една тема в "Купувам" и все ще изкочи от някъде, тук няма кои да ти обърне внимание а продавача едва ли има на склад такива. Колежка Blue пусна обява и вече си има споилер, така че следваи неиния пример.
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

        Коментар


          #5
          Търси по обяви за ударени коли и ще си намериш предполагам. Не знам само закачането дали има общо със задното стъкло и дали няма да се наложи и него да сменяш. А при мен спойлера си е оригинален и придава наистина спортен вид на колата.

          Коментар


            #6
            Продадена за 4300 лева.Изпуснахте офертата... JTD в добро състояние за тези пари с всички документи - няма къде да намерите.

            Коментар


              #7
              Браво-то има много хубава стойка, днес го видях до ТУ. Честито на новия собственик.

              Коментар

              Working...
              X