Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Авточасти от Христо (hit-ko)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Авточасти от Христо (hit-ko)


    #2
    Телефон за връзка може ли, че с писане на ЛС работа трудно се върши
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    Коментар


      #3
      И аз съм изключително доволен от цените на колегата hit-co!
      Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

      Коментар


        #4
        Митко ми е направил голяма реклама и има няколко бири, но само ако се сьберем на Италфест 2005!А иначе, асортимента за Фиат , Ланчия и Алфа е огромен, всичко е на елитни италиански фабрики и на подходящи цени за потребители на форума!Телефона, ако някой се интересува е: 046/66 33 00 - Автокомплекс Фиат - авточасти, сервиз и техническа консултация.

        Коментар


          #5
          за цени!!!

          hit-ko написа:
          Митко ми е направил голяма реклама и има няколко бири, но само ако се сьберем на Италфест 2005!А иначе, асортимента за Фиат , Ланчия и Алфа е огромен, всичко е на елитни италиански фабрики и на подходящи цени за потребители на форума!Телефона, ако някой се интересува е: 046/66 33 00 - Автокомплекс Фиат - авточасти, сервиз и техническа консултация.
          Мога ли да те попитам за някои цени на ФИАТ Уно 1.0фаир 1.ангр. ремък 2.обт. ролка 3.възд.филтър4.маслен филтър5.масло Селениа Голд6.г-ра за капака на клапаните7.предни и задни амотрт.8.водна помпа И ако ти е възможно да ми напишеш на кои марки са частите !!! Благодаря предварително !!!
          -------------------------------
          0898506763

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              Още едни огромни благодарности)))))

              Още едно голямо благодаря към hit-ko, железен е човека :D :D :D . Вече знам от каде да се пазарува))))

              Коментар


                #8
                И аз съм доволен от кабелите за свещите, които Hit-co ми изпрати
                FIAT Bravo 1.6 16V '97

                Коментар


                  #9
                  Интересува ме дали може да се намерят разпръсквачи за Браво 1.9 - 100ТД, системата е Лукас?

                  Коментар


                    #10
                    mladen написа:
                    Интересува ме дали може да се намерят разпръсквачи за Браво 1.9 - 100ТД, системата е Лукас?
                    Препоръчвам ти да му пуснеш ЛС /Лично съобщение/. или тел: 046/66 33 00

                    Коментар


                      #11
                      И аз да благодаряСега с нов термостат всичко е наред
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Мога само да кажа, че Ямболии са истински щастливци заради присъствието на hit-ko. За един ден графика беше разчистен за да бъда обслужен. Беше ми обърнато изключително внимание, каквото досега в автосервиз не бях срещал. Действа се професионално и доста бързо. Държа да подчертая, че бързината не е за сметка на качеството, а за сметка на размотавания, почивка за цигара и "15 минути търсене на 17-ка лула, дето Гошо я беше взел". Всеки знае какво прави и какво ще е следващото нещо, което ще направи. Разбира се всичко е под вещото ръководство на hit-ko. Няма да се впускам в повече детайли, мога да кажа само: Иначе да се похваля и аз: От макферсоните останаха само пружините, освен това бяха сменени няколко тампона, дискове и накладки. Колата е съвсем различна сега. И да не забравя това, което ми развали мнението за един иначе много популярен и скъп сервиз:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=3986П.С. Диагностиката и смяната на инжектора ми бяха направени напълно безплатно, а от цената на частите имаше отстъпка. На изпроводяк получих и оригинален FIAT календар и стикер на КФБ. Тук спирам, остана само да пожелая на hit-ko много успехи, а те съм сигурен, че ще дойдат с този начин на работа.
                        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                        Коментар

                        Working...
                        X