Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Brava 1.9TD '99 Нов Внос

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Brava 1.9TD '99 Нов Внос

    Марка: Fiat Модел: Brava Двигател: 1.9 TD Нов Внос Цена: 4800 лв. Тип двигател: Дизелов Мощност (к.с.): Скоростна кутия: Ръчна Категория: Хечбек Пробег: 190000 км Дата на производство: март 1999 г. Цвят: Червен Особености: 4(5) ВратиЕл. СтъклаИмобилайзерКлиматикМеталикНов вносСерво управлениеСтерео уредбаЦентр. заключване Допълнителна информация:Перфектно състояние без забележки! ! реални километри; добри гуми; оригинална аудио система; климатик; много добър двигател и ходова част. skype name: strabex9188 в наличност още предлагаме Fiat Coupe и др. автомобили. Доставка по поръчка

    #2
    колата ли не ви харесва или цената

    Коментар


      #3
      4700

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Има нещо учудващо в тази кола.Колко конски сили е?Няма обортомер което ме навежда на мисълта ,че е или без интеркулер или направо без турбина.Няма халогени.Няма еърбег.Няма ел.огледала.Няма АБС.Няма лети джанти.Аудио системата е със стария модел касетофон.Ел.стъклата са само на предните врати.Сервото не го пиши всички Браво,Брава и Мареа имат.Имобилайзера също.То не останаха екстри освен един климатик.Тук във форума с толкова много екстри и тази цена не знам кой ще се заинтересува.Съжалявам колега ама много ,но станаха успех с продажбата.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              Има нещо учудващо в тази кола.Колко конски сили е?Няма обортомер което ме навежда на мисълта ,че е или без интеркулер или направо без турбина.Няма халогени.Няма еърбег.Няма ел.огледала.Няма АБС.Няма лети джанти.Аудио системата е със стария модел касетофон.Ел.стъклата са само на предните врати.Сервото не го пиши всички Браво,Брава и Мареа имат.Имобилайзера също.То не останаха екстри освен един климатик.Тук във форума с толкова много екстри и тази цена не знам кой ще се заинтересува.Съжалявам колега ама много ,но станаха успех с продажбата.
              Ти пък сега, капризи, това има човека това продава. Нали знаеш приказката за Асан и баницата.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #8
                [quote="NikMar"]
                Tornado написа:
                Има нещо учудващо в тази кола.Колко конски сили е?Няма обортомер което ме навежда на мисълта ,че е или без интеркулер или направо без турбина.Няма халогени.Няма еърбег.Няма ел.огледала.Няма АБС.Няма лети джанти.Аудио системата е със стария модел касетофон.Ел.стъклата са само на предните врати.Сервото не го пиши всички Браво,Брава и Мареа имат.Имобилайзера също.То не останаха екстри освен един климатик.Тук във форума с толкова много екстри и тази цена не знам кой ще се заинтересува.Съжалявам колега ама много ,но станаха успех с продажбата.
                Ами най вероятно е Внос от Италия тия тама има корси 2000 година който нямат еърбег
                Fiat Punto 2 1.9 Jtd HLX 2001 год. (inlove)
                Vw Golf III Cabrio 1.9 TDI 1996 год.

                http://www.snimka.bg/album.php?album_id=146239

                Коментар


                  #9
                  Tornado написа:
                  Има нещо учудващо в тази кола.Колко конски сили е?Няма обортомер което ме навежда на мисълта ,че е или без интеркулер или направо без турбина.Няма халогени.Няма еърбег.Няма ел.огледала.Няма АБС.Няма лети джанти.Аудио системата е със стария модел касетофон.Ел.стъклата са само на предните врати.Сервото не го пиши всички Браво,Брава и Мареа имат.Имобилайзера също.То не останаха екстри освен един климатик.Тук във форума с толкова много екстри и тази цена не знам кой ще се заинтересува.Съжалявам колега ама много ,но станаха успех с продажбата.
                  Виж тези неща които си ги изброил не съм ги написал така че колата не съм я вземал нова че да си ги избирам екстрите. Тази цена е доста добра като я сравнявам с цените на мобиле.бг и има интерес за колата. Колата по стъкла е 98-ма а на талон е 99-та. двигателя е и с турбо и с интеркулер и представи си работят пп. сега ги погледнах пак в мобилето бравите дизел с клима почват от 4350 а тези от 99-та от 4700 нагоре.

                  Коментар


                    #10
                    Дай да я проверим по VIN.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      за много отворените винагиZFA18200004690339Колега, не настройвай потребителите срещу обявата! Доста точки от правилата наруши, в т.ч. и тези от раздел "Продава".Ако се вгледаш в снимката на колата и си с добро зрение като моето, то си пише каква е мощността на предното стъкло,което изключва наличието на "куулер".Предлагам ти да актуализираш анонса с коректните данни, но не забравяй и годината на производство.Кой го интересува кога е продадена и регистрирана колата, интересът е към месеца и годината на производство.Поздрави: Nino
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        #12
                        Това кой отворен и кой не е няма значение.Виж си хубаво колата с кой двигател е.Това е SOFT двигатела и няма интеркулер ,а на всичкото отгоре е и 75 конски сили ,а не 100 както е двигателя с интеркулера.Затова ли спестяваш на колегите конските сили и я продаваш като за 100 к.с.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          Re: Fiat Brava 1.9TD ’99 Нов Внос

                          И
                          Strabex написа:
                          Марка: Fiat Дата на производство: март 1999 г.
                          Alfa 159 SW 2.4 Ti
                          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                          Коментар


                            #14
                            Някъде да съм написал че е 100 коня а за интеркулера утре ще направя една снимка защото като гледах мисля че видях. А пак казвам 1-вата регистрация е 99-та

                            Коментар


                              #15
                              Тогава що в първия пост си писал:
                              Strabex написа:
                              Дата на производство: март 1999 г.
                              а не дата на първа регистрация?????
                              Nino написа:
                              Кой го интересува кога е продадена и регистрирана колата, интересът е към месеца и годината на производство.
                              Пич, коригирай си данните, че вече започваш да дразниш.
                              Alfa 159 SW 2.4 Ti
                              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                              Коментар

                              Working...
                              X