Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Един въпрос отностно Fiat 126p

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Един въпрос отностно Fiat 126p

    Здравейте! Понеже мисля да ви ставам колега:Решил съм да си взема и аз едно такова мъниче и ме интерисува как стоят нещата със резервните части? Намират ли се лeсно и скъпи ли са много, лесно ли се подържа тази кола, създава ли ядове, какво бихте казали за нея ? Гледам в mobileto едно фиатче 90г. за 1000 лв с много резервни части според вас изгодна ли е цената за тази кола нямам си на представа как вървят като цена запазените модели!!!
    Прикачени файлове

    #2
    До колкото знам те вече минават към ретрото и частите са скъпички даже доста по-скъпи от жигулските, а и 1000 лв за такова ми се струват доста пари.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      Ядове!?!?!?! Купи си ФИАТ да те е ЯД Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Така е рекъл народът (шегичка!!!)Това е преди всичко кола за маниаци!!! Техническите познания са голямо предимство Любовта към омаслените ръце също Владеенето на българските народни мазни каруцарски са част от играта С две думи - лесно се поддържа, ако й обръщаш често внимание, не разчиташ на сервизи и не се отнасяш душманската!Ако наистина си фен - вземи си! Ако си претенциозен или искаш да се возиш комфортно, избери си друга кола. За дълъг път... абе върви си 90-100 без проблем, ама вече и камионите вървят 110-120...Частите се намират и съвсем не са скъпи. Но пък тази количка си е бездънна яма няма спасение :D Хем наливаш, хем не се сърдиш хахахаОтносно цената на колицата... Много субективно! За едно Фиатче 1000 са безумие, за друго нищо! Както каза колегата, тази колица вече е в друга категория! Или я обичаш или не! Аз с моето не бих се разделил за нищо, но не бих разчитал да ми е ежедневка, още по-малко за извънградски пътувания различни от разходка. Ако е добре поддържано, шансът да те изненада на път, е същият като при другите коли, излезли на пазара преди 35 години. (Фиатчето се произвеждаше до 2000-та!)НЕ ОЧАКВАЙ ЧУДЕСА! Но пък със сигурност ще имаш широка усмивка, ако го подкараш!Ако още не си посетил форумчето ни, цъкни на подписчето ми Регистрирай се и пусни една такава тема. Колегите, които си го карат всекидневно, може би ще са ти по-полезни от мене! Поздрав!
      Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

      Коментар

      Working...
      X