Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

15 на 100 бензин,18 на 100 газ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    15 на 100 бензин,18 на 100 газ

    Здравейте,От един месец Темпрата ми гори като Камаз .Закарах е на елкон,майстора взе 20 лв., вика готова е а тя ми дава същия разход.Закарах е в сервиза където ми сложиха газовата уредба,отвориха някъв болт от където изтече много черно масло и викат готова е а тя пак същия разход.Някой има ли идея защо гори толкова.Темпрата е 1.6 карбуратор 1990 12мес.Благодаря предварително
    ----------------------------
    '00 Fiat Marea Weekend ELX 1.9 JTD 105
    '99 Fiat Punto Mk2 HGT

    #2
    Сега проверих за черното, но няма нищо,смених дистрибуторната капачка защото се беше напукала но няма ефект
    ----------------------------
    '00 Fiat Marea Weekend ELX 1.9 JTD 105
    '99 Fiat Punto Mk2 HGT

    Коментар


      #3
      Аве кво не,сега като видях тревата зад ауспуха ми тя цялата черна.От какво е това да не е родила :D
      ----------------------------
      '00 Fiat Marea Weekend ELX 1.9 JTD 105
      '99 Fiat Punto Mk2 HGT

      Коментар


        #4
        Отиди на диагностика в АутоИталия-официалния сервиз на ФиатСтрува 20 лвПък после можеш да си я ремонтираш където пожелаешhttp://fiat.fiatbulgaria.com/support/location.php?id=1
        Fiat Brava 1.9TD.100кс.1998г

        Коментар


          #5
          Аз питах за диагностика в Аутоиталия преди 2 седмици за темпра и типо, но ми казаха че не правят на старите модели
          Fiat Tipo 1,6 i.e. SX 835C1.000

          Коментар


            #6
            Във Внатотрейд провери.

            Коментар


              #7
              Темата е доста стара но моята Темпра хаби 12/100 газ казаха ми за някакъв изпарител, някаква идея?
              Tempra 1.6 liberty

              Коментар


                #8
                Ми той испаритела е един и преди да поцнес да го бъзикас или да ходис по майстори си смени въздисниа вилтър, засеци разхода и тогава ремонтирай или регулирай.
                LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                Коментар


                  #9
                  пиши ми на лични да ти кажа какво да направиш

                  Коментар


                    #10
                    lubo_Y10 написа:
                    Ми той испаритела е един и преди да поцнес да го бъзикас или да ходис по майстори си смени въздисниа вилтър, засеци разхода и тогава ремонтирай или регулирай.
                    Нисто не разбирас?! Мозе би застото съм гръкос? Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                    www.cyxap.com

                    Коментар


                      #11
                      На мен типото ми харчеше 15 на 100 и се оказа неработеща ламбда с0нда.Може да я провериш!
                      Fiat Tipo
                      Corsa b комби !

                      Коментар


                        #12
                        lubo_Y10 написа:
                        Ми той испаритела е един и преди да поцнес да го бъзикас или да ходис по майстори си смени въздисниа вилтър, засеци разхода и тогава ремонтирай или регулирай.
                        ех кой ли е бягал навремето в часовете по български език колега,мен лично би ме било срам да пиша така
                        ex.Мареа ТД100

                        Коментар

                        Working...
                        X