Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам:Fiat Tipo/Tempra

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам:Fiat Tipo/Tempra

    Купувам фиатки типо или темпра до 2000лв.
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    имам типо 1.4 моно 1500лв перфектен мотор със забележки по външен вид

    Коментар


      #3
      Е типо са поцинковани.Твойто удряно ли е че е изгнило.Дай ми повече инфо,цвят,екстри,табло,джанти и снимка
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        еми 89та година е дигитал, газ ,аларма слаб удар в левия праг-0888547937 ела и го виж

        Коментар


          #5
          grishav написа:
          Е типо са поцинковани.Твойто удряно ли е че е изгнило.Дай ми повече инфо,цвят,екстри,табло,джанти и снимка
          Щом е преди 90 г. не е поцинковано. Всички фиат-и след 90 г. са поцинковани
          Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

          КУПУВАМ: Теглич за Темпра
          КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
          КУПУВАМ: Спортен волан

          http://www.tempra-clube.hit.bg
          http://www.tempras.myfreebb.com

          Коментар


            #6
            Имам Темпра 2.0 1991 г. 113 к.с. с двигател на 15 хил.км. след смяна на буталата с нови оригинални италиански. Сменени са и всички дискове и накладки на спорачките, сменени са и част от тръбите на спирачната система като е препоръчително да се сменят всички. Сменена е цялата предница без двата тампона (заради което в момента колата хлопа - тъпия сервиз смени всичко - вкл. и амортисьорите и не ми каза да дам още 50 лв. да ми смени и тампоните).Газ/Бензин, ел.стъкла, ел.огледала.Колата има голям недостатък, че има доста ръждица по нея и е леко чукната от всякъде. Не сериозни удари, но ожулвания на врати и пр., които не са правени - т.е. има лош външен вид.За всички посочени ремонти че са правени имам свидетел - модераторът на този форум - Митко.Само малко се чудя дали да се навия на 2000 лв. - това е само колкото митото за този двигател (113х18 лв.=2034). Но понеже отдавна се глася да я продавам, може и да се навия.Но предупреждавам, че ръждата е доста.
            Добри Божилов
            www.komentari.com

            Коментар


              #7
              Купиме днеска Tipo 1.6 Dohc.Добра колица :D
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                grishav написа:
                Купиме днеска Tipo 1.6 Dohc.Добра колица :D
                Ами ... ха честитио!!!!!!!!! И лека и безаварийно ......
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #9
                  ЧЕСТИТО!!! :D
                  FIAT Tipo 1,4mi - EX
                  Alfa Romeo 146ti - EX
                  Alfa Romeo 156 2,4JTD

                  Коментар


                    #10
                    ЧЕСТИТО и от мен със здраве да си я караш и догодина СТИЛО
                    FIAT Coupe

                    Коментар


                      #11
                      D_boy написа:
                      ЧЕСТИТО и от мен със здраве да си я караш и догодина СТИЛО
                      Догодина Пунто 3 :P
                      Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                      КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                      КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                      КУПУВАМ: Спортен волан

                      http://www.tempra-clube.hit.bg
                      http://www.tempras.myfreebb.com

                      Коментар


                        #12
                        ЕЕми мерси много.Колицата е 20.12.1989,няма абсолютно никъде ръждица,тия дни ше трябва да сменя ангренажен ремък,въздушен горивен филтър,лагер на главина на предно колело ,а и като посъбера още парички една SELENIA 10W40,сегашното масло е на 5хил.Само незнам защо няма ускорение.
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар

                        Working...
                        X