Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат 130 - Само за ценители

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат 130 - Само за ценители

    Здравейте! Преди няколко години ми остана в наследство рядък модел Фиат 130. Правителствен поръчков модел, общо 20 бройки за Европа, след това собственост на Людмила Живкова. По-късно е купена от УБО, но собственика почти не я е карал защото е била ползвана само с представителна цел по събрания и конферетци. В същия модел Фиат е бил убит Умо Палмо. Колата е тип лимозина, 6 цилиндорв V образен двигател, 3200 кубика и около 180 коня, 5 скоростна кутия, не е автоматик. Никога не съм имал интерес към автомобилите. Предпочитам реставрирането на стари къщи вместо на коли. Но не бих продал колата на когото и да е било, защото знам колко рядка е тя. В момента търся копувац - ценител или коликционер на стари и редки автомобили, който найстина ще я оцени и ще се грижи за нея подобаващо. От както към решил да я продам получих всякакви оферти, много от тях обаче не отговаряха на стойността на автомобил от този ранг. Също така колата има и вградена газова уредба. С времето което е прекарала на открито обаче доста неща са се повредили. Известни проблеми и повреди: Бензиновата помпа е от жигула и трябва да се смени. Не качва бензин Скъсано жило на ръчната спирачка Прогнили оплътнители на прозорците Проблеми със стартера Няма моторче за чистачките Задния мост е за изкърпване До колкото знам се нуждае и от регулация на амортисьорите Проблеми с вратите На някой места има ръжда Няко мигачи не работят Последно ремонтирани неща: Нови гуми Ремонт на спирачките Оправена скоростна кутия Изкърпена и боядисана Поправен съединител с нов феродов диск Закърпен ауспух и тръби Цена: в най-лошия случай 5000 евро. Разбира се може и по договаряне след оглед. Данни за контакт: тел 874 50 09, 0886565445 , mail inkheart@abv.bg - търсете господин или г-жа Мирчеви Пробег: Няма навъртяни 100 хиляди. По-късно ще ъпдетвам информацията и ще кажа с точност. Снимка на модела, по-късно ще ги сменя със снимки на моя фиат 130. Прочетох правилата след като пуснах обявата. За това още утре ще добава конкретни снимки на автомобила. Също така, климатик колата няма защото е ретро модел.

    #2
    нека видим снимки пък после ще говорим...пп мен единствено не ми допада газовата уредба, другото е ок, за нула време и разходи се оправя, стига да има желание...
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар

    Working...
    X