Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заден мост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Заден мост

    Купувам спешно заден мост за Фиат Типо 1.4 моноинжекция.Ще съм много благодарен и ако ми кажете от къде мога да си купя.Предварително благодаря0887 332260
    Analog Man...

    #2
    Re: Заден мост

    Виждал съм заден мост при "италианеца", но не мога да ти кажа цени.
    За жалост при италианеца няма. Няма и в по-известните морги
    Analog Man...

    Коментар


      #3
      Re: Заден мост

      Коментар


        #4
        Re: Заден мост

        mariobg написа:
        p_kolev написа:
        Виждал съм заден мост при "италианеца", но не мога да ти кажа цени.
        За жалост при италианеца няма. Няма и в по-известните морги
        Стига бе имаше поне 10 задни мостове от типо в тази морга в Люлин 1 дето е преди Бриколаж, ако се сещаш. Някъде октомври миналата година, сега надали са били всичките от 1.4, но какво значение има, имаше и с барабани имаше и с дискови спирачки. Тогава колегата Нас_ТМ ме караше да сложим на моята едим цял мост със все дисковите спирачки че аз съм с барабани, ама не ми се разправяше, то и сеге не ми се разправя де
        Някакъв телефона да дадеш за тази морга ?
        Analog Man...

        Коментар


          #5
          Re: Заден мост

          Коментар


            #6
            на околовръсното,посока панчарево,преди кръстовището за ст.град има морга.там има едно бяло типо и има мост.

            Коментар


              #7
              ...

              Коментар


                #8
                hf hpe написа:
                за какво ти е цял мостако е крива гредата мога да ти продам имамако обаче са ти разбити опорните лагери на задните носачи те съветвам да си смениш само тях защото на моста който ще купиш много скоро може да му се случи същото цената на ремонтен комплект за 1 носач е 40 лева в ТиН
                Точно тези лагери бяха разбити, но моста е много изгнил. Не може да се отремонтира. За предпочитане е да се смени целия, от колкото да се правят разни залепвания. По-добре 200 лева повече сега, от колкото утре умрял някъде по пътя.
                Analog Man...

                Коментар


                  #9
                  Re: Заден мост

                  mariobg написа:
                  p_kolev написа:
                  Някакъв телефона да дадеш за тази морга ?
                  Нямам колега, щях да съм го написал, ако имах. Ще се опътам да ти обясня. Караш си по новият булевард идвайко откъм арена, само направо, през всички Люлини докато стигне "Т" кръстовище, завиваш надясно към Бул. "Европа" след около 200- 400 метра в ляво има и уличка се анмира въпросната морга цялата е с една жълта (или пък синя) ограда, не помня добре, но няма как да се объркаш. А, да, сетих се пред нея има и спирка на някакви автобуси. На картата съм я отбелязъл горе долу къде се намира.
                  Благодаря ти, утре ще отида да я видя. Ако имат телефон, ще го поместя тук.
                  Analog Man...

                  Коментар


                    #10
                    Mitko написа:
                    Станислав(emdless04) има заден мост. То кажи речи само това остана здраво след зверския удар.
                    Ако е цял, свален и с дискове ще го взема.Може да се свърже с мен на 0887 332260
                    Analog Man...

                    Коментар


                      #11
                      Mitko написа:
                      Mitko написа:
                      Станислав(emdless04) има заден мост. То кажи речи само това остана здраво след зверския удар.
                      Говорих със Стани. Дал го е заедно с купето за скрап Yellow_Flash_Colorz_PDT_14
                      Ех
                      Analog Man...

                      Коментар


                        #12
                        При Жабара има дисков мост - 150 кинта, на тази морга до Бриколаж преди имаше мост, даже с червени пружини, но си мисля, че искаше някакви ненормални пари/нещо 220-250
                        Пауър из нотинг уитаут гума
                        Cinq 16v , Delta 1 2.0

                        Коментар


                          #13
                          Re: Заден мост

                          mariobg написа:
                          p_kolev написа:
                          Някакъв телефона да дадеш за тази морга ?
                          Нямам колега, щях да съм го написал, ако имах. Ще се опътам да ти обясня. Караш си по новият булевард идвайко откъм арена, само направо, през всички Люлини докато стигне "Т" кръстовище, завиваш надясно към Бул. "Европа" след около 200- 400 метра в ляво има и уличка се анмира въпросната морга цялата е с една жълта (или пък синя) ограда, не помня добре, но няма как да се объркаш. А, да, сетих се пред нея има и спирка на някакви автобуси. На картата съм я отбелязъл горе долу къде се намира.
                          Вече съм с нов заден мост. Останаха спирачки и жило за ръчната. Задния мост го взех с барабани и пружини за 120 лева.телефона на Автоморга Люлин 1 е 0888 682138 или 0888 729075Благодаря още веднъж на всички!
                          Analog Man...

                          Коментар


                            #14
                            Re: Заден мост

                            p_kolev написа:
                            mariobg написа:
                            p_kolev написа:
                            Някакъв телефона да дадеш за тази морга ?
                            Нямам колега, щях да съм го написал, ако имах. Ще се опътам да ти обясня. Караш си по новият булевард идвайко откъм арена, само направо, през всички Люлини докато стигне "Т" кръстовище, завиваш надясно към Бул. "Европа" след около 200- 400 метра в ляво има и уличка се анмира въпросната морга цялата е с една жълта (или пък синя) ограда, не помня добре, но няма как да се объркаш. А, да, сетих се пред нея има и спирка на някакви автобуси. На картата съм я отбелязъл горе долу къде се намира.
                            Вече съм с нов заден мост. Останаха спирачки и жило за ръчната. Задния мост го взех с барабани и пружини за 120 лева.телефона на Автоморга Люлин 1 е 0888 682138 или 0888 729075Благодаря още веднъж на всички!
                            И аз да се изкажа за авто моргата в Люлин. Първо относно телефоните 0888 682138 може да е бил на някой там, но сега вдига една девойка, която казва че е грешка. Втория: 0888 729075 е наистина на някое от момчетата, но като го питах за това което търсих ми даде следния номер: 0888 682158. Та ако някой иска да се обади да провери дали има нещо там му препоръчвам този номер.Нещото, което търсих е ляв фар за моето Браво (без лупи). Та след един-два месеца търсене имам следните впечатления най-евтино е 70-80лв(втора ръка), но попадах или на десен фар или на версията с лупите, при който трябва да сменя и другия фар и не е финансово изгодно. Минах през Сименон там най-добрата оферта бе 100лв нов тайвански, а втора ръка имаше само десни и то 120-140лв?!?.Та вчера се обадих в въпросната морга и ми казаха цена 100лв, много ми се видяха , но реших че до 2-3 дена когато ще ми трябва едва ли ще попадна на друг фар. Днес го взех, в добро състояние е и е с машинката, все пак е Valeo Yellow_Flash_Colorz_PDT_06.
                            FIAT Bravo 1.6 16V '97

                            Коментар


                              #15
                              за типото става мост от мареа/браво/бравас един притяел сменявахме моста му и взехме от мареа с дискове за 90лв,нямаше само жилата на ръчната

                              Коментар

                              Working...
                              X