Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Брава ТД 100 - напълно обслужена и обгрижена

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Брава ТД 100 - напълно обслужена и обгрижена

    Здравейте колеги,Продавам си Бравата ELX ТД 100, поради нуждата от кола с по-голям багажник.Произведена е 03.1998 г.Има си ABS, предни ел.стъкла, климатик, стандартното серво на волана и спирачките, халогени, централно заключване.Преди 3000 км са сменени ролки и ремъци, маслото е сменено преди 2000 км.Колата е за човек, който наистина иска да си купи напълно необслужваем автомобил и при покупка ще има единствено разход за пререгистрация в КАТ.Гумите са нови KUMHO KH 15 185/60/14 + зимни Lassa Snoways 175/65/14 (на един сезон).Бравата е с газови амортисьори(предни WIKTOR и задни AL-KO) сменяни от мен.Накладки също са сменени (предни-задни Пермафюз).Филтрите поленов, горивен(на всеки 10 000 км.), въздушен(на всеки 5000 км.) също са сменени.Нафтовата помпа е водена на реглаж и замервана за налягане - всичко е ок.Дюзите са с нови разпръсквачи. Нов термостат и нов дебитомер.Цена: 5350 лв. Обявата е само и единствено за ценители!!!Контакт: 0887 555 113 или на лично съобщение или на obshta@dir.bgСнимки: ще има или днес или утре, но искам да я мина на автомивка и тогава.
    Прикачени файлове

    #2
    Бих казал много обгрижена Брава.Историята и е тук във форума и който не вярва може да чете темите на колегата и ще разбере ,че колата е обслужвана и обслужена перфектно.Колега успех с продажбата малко и искаш дори.И ти ли ще изненверяваш с нещо новичко.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Бих казал много обгрижена Брава.Историята и е тук във форума и който не вярва може да чете темите на колегата и ще разбере ,че колата е обслужвана и обслужена перфектно.Колега успех с продажбата малко и искаш дори.И ти ли ще изненверяваш с нещо новичко.
      Определено историята на колата е във форума и определено мога да гарантирам в качеството на обслужването й.Както казваш малко й искам за направените неща по нея и едва ли скоро ще се появи каквото и да е сериозно нещо, но тази цена е без коментар.Можех и да пиша и 6100, но не искам да се пазаря.Ще допълня, че е преди три седмици смених и термостата без да е нужно, за да съм си сигурен в изправността му.Забравих да кажа, че по предницата единственото, което е сменяно са накрайниците (биалетки).Предницата също си я проверявам на всеки месец и съм сменил и двата маншона миналата седмица, че бяха напукани.Много ми е мъка да се разделя с тази Брава, но ми изпадна оферта за по-голяма и нова колата с по-голям багажник. За мен е важен багажника, защото съм с малко бебе и навсякъде карам количка и куп други неща. Предвид и замисъла за още едно чадо, определено трябва да се разделя с Бравата.

      Коментар


        #4
        Ето и обещаните снимки. Колата вече е измита
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            И още малко
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                Успех, колега, колата ти си заслужава всеки лев!
                A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                e30 forever!

                Коментар


                  #9
                  За тази кола може да се напише цял роман и то в няколко тома Хубава е печката и поне знам какво и правено Добри успех със продажбата
                  Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
                  IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
                  1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
                  2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

                  Коментар


                    #10
                    А успя ли да я пребоядисаш?Имаше доста забележки си спомням по външния вид!Бих се заинтересувал от обявата ти,НО само ако има коментар по цената.Успех

                    Коментар


                      #11
                      sasco написа:
                      А успя ли да я пребоядисаш?Имаше доста забележки си спомням по външния вид!Бих се заинтересувал от обявата ти,НО само ако има коментар по цената.Успех
                      Коментар по цената, за тази кола, за тези пари Съжалявам но не се сдържах
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #12
                        Колата може да се гледа и да се коментира и външен и вътрешен вид и каквото ви хрумне.Само едно ще кажа - сядаш и караш! Вие си преценете!Цената не е обект на коментар.Който какво иска да си казва да си пише, да се смее и т.н.Реалната цената на тази напълно обслужена кола е тази.

                        Коментар


                          #13
                          doofiat написа:
                          Колата може да се гледа и да се коментира и външен и вътрешен вид и каквото ви хрумне.Само едно ще кажа - сядаш и караш! Вие си преценете!Цената не е обект на коментар.Който какво иска да си казва да си пише, да се смее и т.н.Реалната цената на тази напълно обслужена кола е тази.
                          Интересува ме наистина,дали има корекции по боята?Това за мен е важно като потенциален клиент.Ако искаш пиши ми на лична.Успех!

                          Коментар


                            #14
                            sasco написа:
                            doofiat написа:
                            Колата може да се гледа и да се коментира и външен и вътрешен вид и каквото ви хрумне.Само едно ще кажа - сядаш и караш! Вие си преценете!Цената не е обект на коментар.Който какво иска да си казва да си пише, да се смее и т.н.Реалната цената на тази напълно обслужена кола е тази.
                            Интересува ме наистина,дали има корекции по боята?Това за мен е важно като потенциален клиент.Ако искаш пиши ми на лична.Успех!
                            Няма какво да пиша на лични, казвам си това, което си е - естествено, че има корекция по боята. От камъчета цялата предница беше засегната. Съответно предния капак и двата калника заедно с броните бяха пребоядисани, като държа да уточня, че са боядисвани качествено (ситна шкурка, водна шкурка, пръскане с основа, след това отново е минато с водна шкурка, пръскана е след това три пъти и е пастирана). Ще допълня също, че колата си има винетка и каско до декември 2007 на стойност 6300 лв.

                            Коментар


                              #15
                              Препоръчвам ти да я измиеш и пак да сложиш снимки, че каква е мръснааа Yellow_Flash_Colorz_PDT_48

                              Коментар

                              Working...
                              X