Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Fiat Brava 1,6 16V, 10.97

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Fiat Brava 1,6 16V, 10.97

    Продавам Fiat Brava 1,6 16V бензин, 103 к.с., Октомври 97 г.Тъмно зелен металик,Лети джанти, климатик, ел стъкла, ел огледала, имобилайзер, халогени, централно заключванеmp3 player JVC, колони PioneerКаскоРусе, 0885774522

    #2
    Снимки цена кога е внесена?
    FIAT PUNTO 55 SX
    FORZA ITALIA

    Коментар


      #3
      Цената е 4700 лв , внесена е 2005
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        нова цена 4400 лв

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              ако някой те врънка да му смъкнеш цената - може да му я предложиш без джантите - аз ще ги купя
              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

              Коментар


                #8
                обаждат ми се доста хора и ме питат защо я продавам, има ли и нещо и т.н.няма и нищо, колата е добра, карал съм си я и съм се грижил за нея 2 години, реших обаче че ми е време да карам нова кола а и лизингите вече са приемливи.и така фиата стана излишен, не ми се плаща данък, каско и ГО и за него, за това реших да се разделя с него.приятели ми казват, че сега цените били по-ниски, имало много нов внос, ходих и гледах по автокъщите, ама новия внос са чукнати и изправени коли от италия, които или са с малкия двигател, или нямат климатик, лети джанти, мп3 плейър...но се съгласявам за цената - ще я коментирам, ще смъквам, ще се пазарим...стига да се чуя със сериозен купувач, който не ’само пита’, а който ще я вземе и ще и се радва....защото е свястна колата...

                Коментар


                  #9
                  4000 лв без mp3 player и колоните...

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        3700 + 300 от мене за джантите с гумите. И аз съм от Русе и лесно ще се навия щом мога да ги огледам, а не купувам на сляпо както когато е по куриер. Даже и две стоманени джанти с гуми давам подарък, остава да намерим още две за да не е колата на трупчета.
                        Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            Ако дадеш сведения за екстри и GSM за връзка тез дни може и да измислиме нещо .. ама до 2-3-4 дена че сега му е времето !
                            "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                            "What do you do to help save the world?"

                            Коментар

                            Working...
                            X