Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какви нови предни накладки за Браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какви нови предни накладки за Браво?

    Предлагат ми Феродо, но чух добри отзиви за Пермафусе (PERMAFUSE).Та се чудя кое да избера?Някой знае ли къде продават Пермафусе(PERMAFUSE) в Пловдив?

    #2
    Re: какви нови предни накладки за Браво?

    u_bo написа:
    предлагат ми Феродо , но чух добри отзиви за Пермафусе.та се чудя кое да избера?Някой знае ли къде продават Пермафусе в Пловдив?
    а какво е Пермафусе, за пръв път го чувам

    Коментар


      #3
      Re: какви нови предни накладки за Браво?

      mvmrik написа:
      u_bo написа:
      предлагат ми Феродо , но чух добри отзиви за Пермафусе.та се чудя кое да избера?Някой знае ли къде продават Пермафусе в Пловдив?
      а какво е Пермафусе, за пръв път го чувам
      PERMAFUSE

      Коментар


        #4
        Аз съм с Феродо отпред, задните имат още много, в червена кутийка беше. Понякога само когато са студени, за първи път карам колата за деня, свирят леко, но след няколко спирания свиренето изчезва.Забелязах и друг ефект, който ми се е случвал и с други коли, но не мога да си го обясня. Когато е влажно времето, след дъжд, има мъгла и т.н. спират видимо по-добре отколкото в жегите и сушата.
        Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
        Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

        Коментар


          #5
          Ако парите не са проблем купи си накладки АТЕ, старите ми бяха такива и сега взех Пермафюз. Идеални са за парите си, може би спират една идея по-зле от АТЕ, но си заслужават.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            spark написа:
            Ако парите не са проблем купи си накладки АТЕ, старите ми бяха такива и сега взех Пермафюз. Идеални са за парите си, може би спират една идея по-зле от АТЕ, но си заслужават.
            от къде взе PERMAFUSE?

            Коментар


              #7
              Поръчай от хит-ко, защото магазините в Пловдив не ги знам - www.axm-auto.com
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                при същата дилема, аз избрах феродо - в червена кутиика и мисля че не сбърках. за пермафюз има противоречиви отзиви....за твоята кола мисля че са FCP1056, които са много скъпи, а тези, които аз си купих и също са хай перформънс са FDB1056.
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #9
                  Аз току що си купих комплект предни и задни PERMAFUSE за 68,40 лв. за четерте от магазина на стамболийски 155. Само споменах за форума и веднага ми направиха отстъпка. Иначе без отстъпката бяха 42 лв предните и 37 лв задните. Сега в събота ще ги сменям и ще споделя впечетленията си.
                  Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                  Коментар


                    #10
                    В никакъв случай обаче не си купувай REMSA!!!стържат, свирят, чукат, тропат, абе като пиян цигански оркестър са, колкото и да ти ги хвалят недей!!!

                    Коментар


                      #11
                      Най- добре е Lucas или Ate, останалото е талаш, освен че не спират- дисковете се износват по- бързо от феродото на накладките. :D
                      Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #12
                        Много добри са и TEXTAR
                        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                        Коментар


                          #13
                          При мен старите бяха Бош. По мое субективно мнение по-добри от сегашните Минтекс.
                          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                          Коментар


                            #14
                            Бош май са Made in Turkey, не че нещо ама...
                            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                            Коментар


                              #15
                              Аз съм с Ferodo но не съм много доволен. Като спирам се чува едно леко скърцане (даже не скърцане а по скоро бучене) много леко но се усеща. С оригиналните като, че ли не беше така.
                              Fiat Brava 1.4 97

                              Коментар

                              Working...
                              X