Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Варна. Внивайте на жп прелеза на ул. "Девня"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Варна. Внивайте на жп прелеза на ул. "Девня"

    Колеги, днес минах с не повече от 50 км/ч през жп прелеза на ул. "Девня" (минавам по 10-тина пъти на ден през този прелез и има място където и със 100 км/ч да минеш не се усеща - до днес ) и ето резултата. Докато се чудех от къде да я почвам още едно момче с Форд Ескорт на същото място гръмна предна лява гума и се удари в бордюра между двете платна. Междувременно бях извикал КАТ за да ми напишат протокол за пред застрахователите. Другото момче каза, че няма каско и няма да чака КАТ сложи резервната гума и замина. Аз скочих от джобовете за две нови гуми (добре, че тея абартови джанти са изключително здрави та не се бяха накривили). След около час и половина дойде КАТаджията, аз тъкмо си слагах новите гуми, и ми обясни, че след като съм пипал колата никакъв документ не може да ми издаде, щото той виждал две гръмнали гуми, които можело да са от всякъде. Обясних му, че има свидетели, че съм снимал с телефона, показах му следите в калта, където излезе другото момче - отговорът беше същият - Нищо не може да се направи. Казах му поне да огледа прелеза, защото не е нормално за 20 мин. две коли да се натръшкаме на едно и също място - човека се качи на ладичката и замина. А точно до релсите се беше оголила чисто нова дупка и две шпилки (от тези които държат релсите за траверсите) си стърчаха и чакаха някой като мен да ги нацели.И сега се чудя след като за гръмнали гуми нищо не може да се направи, дали някой трябва да се удари в мантинелата за да се ремонтира участъка (друг е въпросът, че тези релси не помнят от колко години не са използвани по предназначение и не е ясно дали въобще са нужни на някой).
    Прикачени файлове
    FIAT Punto 1.7TD

    #2
    Прикачени файлове
    FIAT Punto 1.7TD

    Коментар


      #3
      Ужас ама не е трябвало да пипаш щом ще търсиш парички от застрахователи.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Въпросната дупка все още си е там и даже е по-голяма. Днес сутринта имаше две коли на крикове, а следобед и едно АУДИ А6. Аз лично два пъти алармирах КАТ, че мястото е опасно и се нуждае от спешен ремонт, но явно трябва половин Варна да си потроши колите там за да се направи нещо
        FIAT Punto 1.7TD

        Коментар


          #5
          n_nikolow написа:
          Въпросната дупка все още си е там и даже е по-голяма. Днес сутринта имаше две коли на крикове, а следобед и едно АУДИ А6. Аз лично два пъти алармирах КАТ, че мястото е опасно и се нуждае от спешен ремонт, но явно трябва половин Варна да си потроши колите там за да се направи нещо
          Някак си съм я надскочил днес и в двете посоки... В коя посока е , към ТЕЦ-а или към града? И не само в случая, а и преди застраховател не пипаш и не поправяш нищо по калата, иначе не признават.
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            #6
            Plastex написа:
            n_nikolow написа:
            Въпросната дупка все още си е там и даже е по-голяма. Днес сутринта имаше две коли на крикове, а следобед и едно АУДИ А6. Аз лично два пъти алармирах КАТ, че мястото е опасно и се нуждае от спешен ремонт, но явно трябва половин Варна да си потроши колите там за да се направи нещо
            Някак си съм я надскочил днес и в двете посоки... В коя посока е , към ТЕЦ-а или към града? И не само в случая, а и преди застраховател не пипаш и не поправяш нищо по калата, иначе не признават.
            В посока града.
            FIAT Punto 1.7TD

            Коментар


              #7
              Хм.И аз минах днес от там.Направи ми впечатление ,че има доста голяма дупка.Явно за нея става въпрос.Имал съм късмет. П.п Дълбоки джобове имаш тииииииииии
              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
              BMW X3 3.0D Aut

              Коментар

              Working...
              X