Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предни амортисьори 25лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предни амортисьори 25лв

    Като правих основния ремонт си смених предните амортисьори,като майстора ми гарантираше,че от тях е тропането,изкарахме от ремонта и никаква промяна,смених биалетки,носачи....и т.н. докато накрая не открих,че ми тропа от спирачни апарати А амортисьорите старите ми бяха читави,не са изпуснали държаха си,смених ги единствено щото оня кретен ми гарантираше,че от тях тропало,та ако някой ги иска цената е народна-25кинта за двата 0898332829 Стават за делта 2,дедра,алфа 145,146,темпра и т.н.
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    За Браво стават ли?
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      Lane Staley написа:
      За Браво стават ли?
      Ми сигурно,окачването на типо и браво е 1 към 1 :P
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Аз се нареждам на опашката. Но по-късно днес ще пиша със сигурност!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Grisha написа:
          Lane Staley написа:
          За Браво стават ли?
          Ми сигурно,окачването на типо и браво е 1 към 1 :P
          за браво не стават в смисъл може да се монтират но гумата може да опира на места по завои а иначе за кой модел са като за 1,8 2,0 или 1,4 и 1,6 не търся просто съм се сблъсквал с проблемите и затова да внеса малко яснота за колегите които искат да купуват :D
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            stef написа:
            Grisha написа:
            Lane Staley написа:
            За Браво стават ли?
            Ми сигурно,окачването на типо и браво е 1 към 1 :P
            за браво не стават в смисъл може да се монтират но гумата може да опира на места по завои а иначе за кой модел са като за 1,8 2,0 или 1,4 и 1,6 не търся просто съм се сблъсквал с проблемите и затова да внеса малко яснота за колегите които искат да купуват :D
            1.8,2.0,1.9тд (и разбира се 1.6 двувалка),но стават и за обикновените типота,даже е по добре,защото ще са по стабилни А защо си мислиш,че не стават на браво/брава,не амортисьора определя височината на колата,а пружината
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              Имам спирачни апарати !
              0886948477

              Коментар


                #8
                1.8,2.0,1.9тд (и разбира се 1.6 двувалка),но стават и за обикновените типота,даже е по добре,защото ще са по стабилни А защо си мислиш,че не стават на браво/брава,не амортисьора определя височината на колата,а пружината [/quote]ако пружината на типо с малките мотори е със същия диаметър значи става за тях, но на браво /брава " тавата" на която стъпва пружината е на различно разстояние заварена на амортесьора в сравнение с на типо
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #9
                  stef написа:
                  1.8,2.0,1.9тд (и разбира се 1.6 двувалка),но стават и за обикновените типота,даже е по добре,защото ще са по стабилни А защо си мислиш,че не стават на браво/брава,не амортисьора определя височината на колата,а пружината
                  ако пружината на типо с малките мотори е със същия диаметър значи става за тях, но на браво /брава " тавата" на която стъпва пружината е на различно разстояние заварена на амортесьора в сравнение с на типо[/quote]Няма значение диаметъра на пружината на типотата специално и темприте,нещо се бъркаш А сме слагали на браво спортно окачване от типо и става 100%,мързи ме да търся по интернет окачването на типо и на браво да видиш,че в амортисьори и пружини разлика няма
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #10
                    на 1.8 и 2.0 темпра предните амортисьори са различни
                    tempra 2.0i.e.

                    Коментар


                      #11
                      iceto написа:
                      на 1.8 и 2.0 темпра предните амортисьори са различни
                      Добре,направо ми заключете темата писна ми да се разправям със специалисти
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #12
                        :D

                        Коментар

                        Working...
                        X