Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нова цена за купе - 1.8 16V - ПРОДАДЕНО

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нова цена за купе - 1.8 16V - ПРОДАДЕНО

    1.8 16V - 131 к.с. нов внос Сменени консумативи, термостат, пълно автокаско Булстрад за 12 000 лв., първа рег. 2000 г. ксенон, СД сони (ново), ляти джанти, нови гуми (на 5 000 км.), сив металик - причина за продаване, пари - коментар ако някой се интересува - лс, няма нищо което да не е фабрично, никъв тунинг или гърнета, всичко е сток.0878/400-281 - ВЕСКО
    Прикачени файлове
    fiat coupe 1.8 16v

    #2
    ОЩЕ СНИМКИ

    СНИМКИ
    Прикачени файлове
    fiat coupe 1.8 16v

    Коментар


      #3
      Мотора не съм го мил, а съм минал 2300 км. за един месец.
      Прикачени файлове
      fiat coupe 1.8 16v

      Коментар


        #4
        нещо

        не е наред ли ? дайте неква обратна връзка
        fiat coupe 1.8 16v

        Коментар


          #5
          Re: нещо

          vlalov написа:
          не е наред ли ? дайте неква обратна връзка
          Купето си изглежда супер, но две теми по надолу има 2.0 16v с 3900лв. по ниска цена. Мое мнение, но си мисля, че няма да я продадеш бързо.
          In Tipo Veritas

          Фиат Типо 1.6 DOHC
          Фиат Стило 1.6

          Коментар


            #6
            надявам се си забелязал че и при купето има различни години на производство и различни забележки по предния капак(3000 лв ) и други такива ламарини .по мое мнение и ти ако земеш подобно купе няма да знаеш кво е да имаш купе (каквото повикало ...)Оправи си обявата според правилата!http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ic.php?t=179131115
            fiat coupe 1.8 16v

            Коментар


              #7
              vlalov написа:
              надявам се си забелязал че и при купето има различни години на производство и различни забележки по предния капак(3000 лв ) и други такива ламарини .по мое мнение и ти ако земеш подобно купе няма да знаеш кво е да имаш купе (каквото повикало ...)Оправи си обявата според правилата!http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ic.php?t=179131115
              има вече начин за връзка -сигурно ти е харесало :DКолега, не се заяждай с модератори, нашата работа е да въвеждаме ред.Понякога се налага да правим забележки, да предупреждаваме или направо да трием!Yavor
              fiat coupe 1.8 16v

              Коментар


                #8
                абе не се заяждам ама като си модератор нямаш ли чуство за хумор .не съм казал кой знае какво
                fiat coupe 1.8 16v

                Коментар


                  #9
                  90000 км., а на едната снимка на мотора виждам числото 140000 тука има нещо!!!
                  Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                  Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    във сервиза ми го написаха със бял маркер некст белт 140 000 -пиша със бг букви щото ми е смачкана латиницата сервиза в плевен се казва БОГИ и емил - шефа ми го написа без аз да знам
                    fiat coupe 1.8 16v

                    Коментар


                      #11
                      питам защото на мен като ми сменят консумативите ми пишат на колко км са ги сменили а не на кокло да ги сменя!
                      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #12
                        следваща смяна така трябвало да пише
                        fiat coupe 1.8 16v

                        Коментар


                          #13
                          айде коледна промоция с два комплекта гуми и ново CD
                          fiat coupe 1.8 16v

                          Коментар


                            #14
                            Не знам но след като пипнах снимката малко с PhotoShopa като ли чи числата ми заприличаха на 412_1 и остава да сложим и една единица от пред и числата стават 1412_1 Колега, спести ни коментарите си. Ако имаш интерес върви и виж колата на място - там ще видиш числата и без фотошопМодераторски екип на fiat-bg.orgЩо трябва да си спестявам коментарите форумите нали са за това да коментираме! Или проблема може би друг щото на подписа си съм сложил лого на Опел..... Да Опел карам и какво? След като съм тука значи имам някакъв интерес и съм се регистрирал заради интереса си към дадена кола а не да ви чета въпросите и мненията ей така от любопитство..................


                            Nissan 100 NX 1993
                            Opel Kadett D 1980
                            http://www.vbox7.com/play:fc247cf5

                            Коментар


                              #15
                              ако фанеш рейса от белене до плевен може да имаш уникалната възможност да го видиш на живо на входа на плевен и да имаш още материал да си играеш със фото шопчето - като няма с кво друго
                              fiat coupe 1.8 16v

                              Коментар

                              Working...
                              X