Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Още един изрод...пиян баща...!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Още един изрод...пиян баща...!!!

    ...без коментар:Пиян баща едва не уби децата си в катастрофа07 септември 2007 / News.dir.bgПиян баща за малко да погуби малките си деца в катастрофа.28-годишният Красимир Б. от монтанското село Расово ударил в петък голфа си в железобетонен стълб в селото, съобщиха от Областната дирекция на полицията в Монтана.При катастрофата са пострадали двете му деца - Бисер на 10 г. и 8-годишната Снежина, които били в колата. Те са със средни телесни повреди - травматичен шок и счупена бедрена кост. Няма опасност за живота им. Проверка с дрегер установила, че Красимир Б. шофира с 1,08 промила алкохол в кръвта. Нарушителят е отказал кръвна проба. Срещу него е заведено дознание.Трима души загинаха на място при катастрофа край Разград, съобщиха от Областна дирекция "Полиция" в Разград. Инцидентът е станал в четвъртък в 19.20 ч. на пътя Русе-Разград, преди разклона за село Езерче. Лек автомобил "Форд Мондео" с разградска регистрация, управляван от 44-годишния Р.Я. от с. Езерче, навлязъл в насрещната лента и се блъснал челно в камион "Мерцедес" с шуменска регистрация, управляван от З.В. (60 г.) от Нови пазар.Р.Я. загубил контрол над автомобила на права пътна отсечка заради несъобразена скорост, уточниха от полицията.При сблъсъка водачът на лекия автомобил и пътниците Х.М. на 29 г. от с.Ясеновец и М.С. на 36 г. от с. Езерче умират на място.Труповете се откарани за аутопсия в МБАЛ-Разград. От направената справка е установено, че Р.Я. не е притежавал щофьорска книжка. По случая е образувано досъдебно производство.Осем души са загинали през изминалото денонощие при 21 тежки катастрофи. 18 са ранените, трима са с опасност за живота, съобщиха от пресцентъра на МВР.На територията на София за последните 24 часа са станали две тежки катастрофи и 76 леки, ранени са двама, няма загинали.

    #2
    Ужас да пребиеш децата си.Какво да правим вече май във въздуха с едно хеликоптерче ще е по безопасно.Караш си спазваш си правилника и изведнъж някой от някъде си къде с Хамър или някой голям камион те прави на трески.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Темата е гадна и ще се въздържа от коментар ,и аз мечтая за хиликоптер в София,а и не само...............

      Коментар


        #4
        Re: Още един изрод...пиян баща...!!!

        Авео написа:
        ...без коментар:Пиян баща едва не уби децата си в катастрофа07 септември 2007 / News.dir.bgПиян баща за малко да погуби малките си деца в катастрофа.28-годишният Красимир Б. от монтанското село Расово ударил в петък голфа си в железобетонен стълб в селото, съобщиха от Областната дирекция на полицията в Монтана.При катастрофата са пострадали двете му деца - Бисер на 10 г. и 8-годишната Снежина, които били в колата. Те са със средни телесни повреди - травматичен шок и счупена бедрена кост. Няма опасност за живота им. Проверка с дрегер установила, че Красимир Б. шофира с 1,08 промила алкохол в кръвта. Нарушителят е отказал кръвна проба. Срещу него е заведено дознание.Трима души загинаха на място при катастрофа край Разград, съобщиха от Областна дирекция "Полиция" в Разград. Инцидентът е станал в четвъртък в 19.20 ч. на пътя Русе-Разград, преди разклона за село Езерче. Лек автомобил "Форд Мондео" с разградска регистрация, управляван от 44-годишния Р.Я. от с. Езерче, навлязъл в насрещната лента и се блъснал челно в камион "Мерцедес" с шуменска регистрация, управляван от З.В. (60 г.) от Нови пазар.Р.Я. загубил контрол над автомобила на права пътна отсечка заради несъобразена скорост, уточниха от полицията.При сблъсъка водачът на лекия автомобил и пътниците Х.М. на 29 г. от с.Ясеновец и М.С. на 36 г. от с. Езерче умират на място.Труповете се откарани за аутопсия в МБАЛ-Разград. От направената справка е установено, че Р.Я. не е притежавал щофьорска книжка. По случая е образувано досъдебно производство.Осем души са загинали през изминалото денонощие при 21 тежки катастрофи. 18 са ранените, трима са с опасност за живота, съобщиха от пресцентъра на МВР.На територията на София за последните 24 часа са станали две тежки катастрофи и 76 леки, ранени са двама, няма загинали.
        Реално този човек е бил по-трезвен от Стависки!За щастие не е убил никой!Защо го изкарват изрод, а оня педал светец?????
        http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
        Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
        FIAT Punto 02' 1.9 JTD
        FIAT Punto 99' 1.7 TD

        Коментар


          #5
          Re: Още един изрод...пиян баща...!!!

          Dodo 155 написа:
          Реално този човек е бил по-трезвен от Стависки!За щастие не е убил никой!Защо го изкарват изрод, а оня педал светец?????
          ....не мисля че някой изкарва Стависки светец....а другият - всеки, който пиине и качи децата си в колата, за мен е изрод.....изрод щеше да е и Стависки, ако в джипа тогава беше качил и децата си.../ дето ги няма, и добре че ги няма.../

          Коментар


            #6
            Re: Още един изрод...пиян баща...!!!

            Авео написа:
            Dodo 155 написа:
            Реално този човек е бил по-трезвен от Стависки!За щастие не е убил никой!Защо го изкарват изрод, а оня педал светец?????
            ....не мисля че някой изкарва Стависки светец....а другият - всеки, който пиине и качи децата си в колата, за мен е изрод.....изрод щеше да е и Стависки, ако в джипа тогава беше качил и децата си.../ дето ги няма, и добре че ги няма.../
            Нямам предвид теб, а медиите, които отразяват общественото мнение "обективно" А колкото до това кой е изрод ... мисля, че и двамата са еднакво изроди - единият заради това, че кара децата си пияни, а другият заради това, че се прави на състезател и убива 2 (момичето е още в кома, а минаха повече от месец ... ).Изроди са и катаджиите, които са го спряли 500 м. по-назад. Те даже са по-големи изроди, защото са били трезви и съзнателно са го пуснали
            http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
            Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
            FIAT Punto 02' 1.9 JTD
            FIAT Punto 99' 1.7 TD

            Коментар


              #7
              Re: Още един изрод...пиян баща...!!!

              Dodo 155 написа:
              Изроди са и катаджиите, които са го спряли 500 м. по-назад. Те даже са по-големи изроди, защото са били трезви и съзнателно са го пуснали
              ...подкрепям абсолютно.....и не знам с каква съвест онова лайно застава отново с палката на пътя, знаейки, че ако тогава си беше свършил работата, двама човека щяха да бъдат още живи....и живота на Стависки пощаден / в преносният смисъл /....иначе нали се сещате - "-ама аз съм невинен, от къде да знам, че е пил..."

              Коментар


                #8
                Re: Още един изрод...пиян баща...!!!

                Авео написа:
                ...подкрепям абсолютно.....и не знам с каква съвест онова лайно застава отново с палката на пътя, знаейки, че ако тогава си беше свършил работата, двама човека щяха да бъдат още живи....и живота на Стависки пощаден / в преносният смисъл /....иначе нали се сещате - "-ама аз съм невинен, от къде да знам, че е пил..."
                Ти говориш за СЪВЕСТ, ИНТЕЛЕКТ и ВЪЗПИТАНИЕ - те го нямат, за тях всичко е ОК Утре пак ще пуснат някой кретен срещу съответната сума и така ... живота продължава.Те са индианци и мислят от днес за утре ... пък другиден - ако изгрее слънцето
                http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                FIAT Punto 99' 1.7 TD

                Коментар


                  #9
                  Re: Още един изрод...пиян баща...!!!

                  Dodo 155 написа:
                  .........Те са индианци и мислят от днес за утре ... пък другиден - ако изгрее слънцето
                  Грешиш,повечето от тях изобщо ме мислят,поне не чак толкова на дълбоко,че да разсъждават над това за което става дума в тази тема за тяхната вина.

                  Коментар


                    #10
                    Не знам за вас, но на мен тази черна хроника ме плаши и ми действа. Сещам се когато шофирам и ми хрумне да направя нещо откачено! За нещастие съм свидетел на много шофьори, които се мислят за безсмъртни! Да пази Господ!

                    Коментар

                    Working...
                    X