Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До Истанбул и ....назад!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    До Истанбул и ....назад!

    [b:94fd47b9a5] Отдавна се каня да споделя впечатленията си от посещението на Ф-1 в Истанбул, но все време не остава....а идва време и за Монца.... И така, група фенове на Ф-1, ама от различни отбори и градове, в ранни зори на петъчния ден, потегли шумно, по български, за най-бързия за преминаване ГКП Лесово!Транспорта е .... естественно ФИАТ - Улисе 2.1ТД, билетите , предварително осигурени по 63 евро на свободните зелени площи за трите дни и осигурен хотел в центъра на Ак Сарай по 15 евро / за сега / !На митницата минаваме като европейци, за около 15 мин, 30 км. до Одрин и 230 км магистрала до Истанбул, ама маааагистрала - равна , спокойна, приспа половината от героите, а другата половина си спеше още от Ямбол! В 13ч. вече бяхме пред хотела, и първата изненада - хотела станал 30 евро на вечер и то само за формулата - както и да е , няма назад, иначе хотела приличен, климатик, закуска - на корем....! Иначе, за тези три дни програмата е наситена - с един билет наблюдаваш свободни тренировки, генерални тренировки и състезанията на
    Прикачени файлове

    #2
    Догодина съм с вас.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Догодина съм с вас.
      Да започваме ли да правим списък? :D

      Коментар


        #4
        Пишете ме и мене!100%!Особено при тези хубави цени дето си ги писал !
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          ей това e...АГИТКА №1 ...ВСИЧКО TİP TOP...
          petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

          http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

          Коментар

          Working...
          X