Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам салон за типо+черни кори на вратите-45лв всичко

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам салон за типо+черни кори на вратите-45лв всичко

    Тъй като си взех GT салон за мойта кола си продавам стария салон на символична сума,че не ми се ще да мухлясва в мазето и гаража,седалките са в добро състояние,сиви на цвят,с черна кожа от задната страна,не са скъсани,всички механизми си им работят,единственото от което се нуждаят е да се поизчистят,че са си мръснички(то се вижда и на снимките),задната седалка е от 4 части,корите на вратите също са в добро състояние,черни са и стоят добре спрямо стандартните.На целия салон комплект му искам 45лв,може да се пригоди и за други коли(за лада, космич,алфа и ланчия мисля,че ставаше почти без преправяне) 0898332829 СофияСнимки на седалките:Снимки на корите на вратите:
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Бахти, колега, един най-тъп стол струва повече от това бе!Направо не ми се вярва, че някой не ги е отнесъл!Ако имах вила няма да казвам какви удобства може да се направи от това - като най-тъпия пример!
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        BO написа:
        Бахти, колега, един най-тъп стол струва повече от това бе!Направо не ми се вярва, че някой не ги е отнесъл!Ако имах вила няма да казвам какви удобства може да се направи от това - като най-тъпия пример!
        Даже и искат да ми отбиват от цената някои екземпляри в дата.бг,може да се коментира,но те искат на 50% и ми казват,че съм бил луд
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Grisha написа:
          Даже и искат да ми отбиват от цената някои екземпляри в дата.бг,може да се коментира,но те искат на 50% и ми казват,че съм бил луд
          Мани ги там в data.bg. Всички са нобелови лауреати по-тъпотия! Една добра сделка не съм имал от там досега!А и вече не посещавам!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Executer написа:
            Grisha написа:
            Даже и искат да ми отбиват от цената някои екземпляри в дата.бг,може да се коментира,но те искат на 50% и ми казват,че съм бил луд
            Мани ги там в data.bg. Всички са нобелови лауреати по-тъпотия! Една добра сделка не съм имал от там досега!А и вече не посещавам!
            Абе има и точни хора,ама 60% да не кажа и повече са гадни малки семкаджиичета,които нямат какво да правят по цял ден
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              и си бъркат по дупките докато се мъчат да мислят

              Коментар

              Working...
              X