Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се отваря/сваля дигитално табло ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се отваря/сваля дигитално табло ?

    Здравейте колеги! Угасна ми лампичката, която показва включените къси светлини и габарите на дигитално табло - Фиат Темпра.Вероятно е изгоряла. Тъй като не съм отварял досега таблото и да не откривам топлата вода, може ли някой да ме посъветва откъде и как се стига до тези лампички. Благодаря!
    Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
    двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

    #2
    А как се сваля ?
    Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
    двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

    Коментар


      #3
      Махащ лявата кора на тонколоната, отдолу са две рапидки,отдясно има тънка кора, която излиза настрани, и под нея са две рапидки, откачаш внимателно буксите и тва е
      Пауър из нотинг уитаут гума
      Cinq 16v , Delta 1 2.0

      Коментар


        #4
        1-во Имаш 4 шестограма от горе (от към стъклото)2-ро Имаш 4 бр. кръстати видии под таблото3-то Имаш още 2 шестограма в празното пространство (където си слагам цигарите) под копчетата за халогените, километража, яркоста на таблото и т.н.4-то Имаш една кръстата видия от към втарата (отваряш вратата и ще я видиш )Внимавай много като вадиш таблото да не го счупиш Също така (поне при мен) кабелите са малко къси и се искат по-тънки ръце.Внимавай и като вадиш кабелите куплонзите имат чопчета, няма страшно от счупване, но пък много трудно се повдигат чопчетата (аз дори след като свалях таблото на няколко пъти съм изрязал част от палстмасата която е около куплонга за да мога по-лесно да повдигам щипката)Надявам се да съм помогнал.

        Коментар


          #5
          bobi_m написа:
          Махащ лявата кора на тонколоната, отдолу са две рапидки,отдясно има тънка кора, която излиза настрани, и под нея са две рапидки, откачаш внимателно буксите и тва е
          При Темпрата така наречената кора си е част от таблото

          Коментар


            #6
            Пауър из нотинг уитаут гума
            Cinq 16v , Delta 1 2.0

            Коментар

            Working...
            X