Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

SELL Fiat Bravo HGT 2.0 20V-4100 лева

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    SELL Fiat Bravo HGT 2.0 20V-4100 лева

    продавам Fiat BravoДанни:Дата на производство - юни 1996 г.Тип двигател - Бензинов 2.0 20VМощност (к.с.) - 150 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - ХечбекПробег - 226000 км-реални-сервизна книжкаЦвят - СинОсобености:2(3) ВратиABSAirbagБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаКлиматикКожен салонЛети джантиМеталикНов вносСерво управлениеСтерео уредбаЦентр. заключванеколата е внесена на 25.05.2007 от Швейцарияспортно окачванеремусието и реални снимкицена 5000 левакоментар само на мястообявата важи само за Софияколата вече е с БГ номер-регистрирана и ГО към ДЗИЛС или mars3@abv.bg или 0888 699 755

    #2
    :D

    Коментар


      #3
      нова цена 4800

      Коментар


        #4
        Колко е данъка на това 150 конско чудо?

        Коментар


          #5
          coolboby написа:
          Колко е данъка на това 150 конско чудо?
          150 лв. Ама това какво значение имаСлевашия очакван въпро ще е колко гори това чудо КОЛКОТО МУ СЛОЖИШСори ама ставате смешни вече
          FIAT BRAVO 2.0 20v
          http://www.data.bg/images/gallery/media/theam_1.jpg

          Коментар


            #6
            team написа:
            coolboby написа:
            Колко е данъка на това 150 конско чудо?
            150 лв. Ама това какво значение имаСлевашия очакван въпро ще е колко гори това чудо КОЛКОТО МУ СЛОЖИШСори ама ставате смешни вече
            178 лв. ако трябва да бъдем точни
            Bravo HGT 2001

            Коментар


              #7
              team написа:
              coolboby написа:
              Колко е данъка на това 150 конско чудо?
              150 лв. Ама това какво значение имаСлевашия очакван въпро ще е колко гори това чудо КОЛКОТО МУ СЛОЖИШСори ама ставате смешни вече
              Форумите са за питане. Няма глупави въпроси, има глупави отговори.
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

              Коментар


                #8
                Въпроса за разхода на този модел, мисля, да е коментиран достатъчно и на всички да е ясно, че под 11л. бензин градско няма как изхарчи

                Коментар


                  #9
                  Колега, дай ми цена за лятата джанта с гумата?Колко цола е?Съжалявам за може би глупавия въпрос.
                  "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                  ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                  Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                  Коментар


                    #10
                    не се продава на части

                    Коментар


                      #11
                      цената до края на месеца е само 4500 лева :D

                      Коментар


                        #12
                        Успех на Продажбата, колата е много хубава а смятам и Без пари! Аз лично съм докарвал от Швейцария Пунто Турбо преди 3 години и момчето, на което го продадох оше го кара и е много доволен. А и колите от там са доста по добри и не толкова душмански ръчкани и непотдържани както от Италия или Австрия....има зверски ограничения за скороста в Швейцария и страхотни пътища.
                        Take your time with your favorite car...

                        Коментар


                          #13
                          :D

                          Коментар


                            #14
                            Бартер с доплащане? Сигурно зависи от доплащането? Колко? 500-1000 ? Колата от подписа ми плюс колко? Аз съм длъжен да опитам. Това което не става с пари става с повечко пари. Моя данък от 125 ме дразни - като ще е гарга - да е рошава. Ако не стане с бартера - ще стане с продажба, последвана от покупка - рано или късно. Даже съм се навил да слагам този двигател в бравата, че задните врати си ги ползвам като излизам. 4500 ли каза? Ремъка кога е сменян според тази сервизна книжка?
                            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                            Коментар


                              #15
                              niko_ymn написа:
                              Бартер с доплащане? Сигурно зависи от доплащането? Колко? 500-1000 ? Колата от подписа ми плюс колко? Аз съм длъжен да опитам. Това което не става с пари става с повечко пари. Моя данък от 125 ме дразни - като ще е гарга - да е рошава. Ако не стане с бартера - ще стане с продажба, последвана от покупка - рано или късно. Даже съм се навил да слагам този двигател в бравата, че задните врати си ги ползвам като излизам. 4500 ли каза? Ремъка кога е сменян според тази сервизна книжка?
                              съжелявам но нямам интерес към бартери.просто искам да си продам колатане съм се заглеждал кога е сменян ремъка но аз колата от както съм я докарал в БГ съм я карал само до КАТпри продажба ще се договорим с клиента аз или той да смени ремъците и маслото

                              Коментар

                              Working...
                              X