Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към колегите от Сливен или района.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос към колегите от Сливен или района.

    Първо да се извиня че темата не е в пътна обстановка но се опасявам че там няма кои да я види а ми трябва спешно!Въпроса ми е за пътя от Сливен през Ичера до Градец какво му е състоянието стрували си да се мине от там или по добре да се заобиколи през петолъчката? Целта ми е Жеравна.
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    Преди 3-4 месеца минавах оттам. Пътя е в прилично състояние , ама много завои много нещо ...Направо ми се зави свят. В крайна сметка и двамата с колегата ми решихме че не си е струвало да съкращаваме пътя.Все пак това е със служебна кола и горивото не го смятаме за проблем. Другото което може да избегнеш е гадния трафик до петолъчката. Ако е петък събота , неделя или понеделник бих се замислил дали да не ползвам прекия път.
    Brava 1.6 ELX

    Коментар


      #3
      Ами към 30 километра е тая отсечка, завоите не ме притесняват ако асфалта е свестен а не се налага да правя слалом между дупките.
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Честно казано нямам особено ясен спомен , но обикновено разбитите пътища ги усещаме и запомняме за дълго с нашто хубаво Форд , така че би трябвало да е в горе-долу добро състояние.
        Brava 1.6 ELX

        Коментар


          #5
          Благодаря колега, ако има и други мнения ще се радвам да споделите.
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #6
            Няма дупки, асфалта е добър, но завоите наистина са сериозни и многобройни. Имаш чувството че нямат край Иначе гледките си заслужават.Но не съм сигурен дали като време няма да ти е по-бързо да стигнеш през Петолъчката...Разликата в километрите е не повече от двайсетина, а през петолъчката пътя наистина е супер. Чисто нов асфалт...Аз лично бих минал в едната посока през Ичера, на връщане бих минал през петолъчката.В Жеравна на почивка ли? Има страхотни къщи под наем. Изключваш си GSMа и се връщаш 100 години назад. Пък едни хубави механички има, дето размирисват из цялото село на скара... :P

            Коментар


              #7
              Да, на почивка за 4 те почивни дни, одавна и се каня на тая жеравна и се се разминава.
              Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
              Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
              Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

              Коментар


                #8
                приятно изкарване в Жеравна На връщане от морето минахме от там да я видиме - много доволни останахме.А за пътя - както ти казаха - от петолъчката до самия разклон за Жеравна пътя е нов асфалт, перфектен, а от разклона има май към 6 км до Жеравна и пътя не е лош. Само предполагам че и по прекия път до Жеравна пътя е в същото положение. Но все пак си отваряй очите, може да има една едиствена дупка и да е по-дълбока и да ти развали почивката. А ако и не бързаш много по пътя ще стигнеш без никакви ядове. Мисля че по директният път и на повече хубави гледки ще попадаш
                Audi 1.8S златен талон

                Коментар

                Working...
                X