Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

34 довода защо мотоциклетът е по-добър от жената...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    34 довода защо мотоциклетът е по-добър от жената...

    Кр-р-р-р-р-р-р-р, каза корема ми. Я, пак съм гладен начи. Хладилникът празен, само 1-2 космати неща се подвизават там. Трябва ми жена death да се грижи за мен. Дали да не продам мотора и да взема да се взема с някоя? Хм, по-добре - НЕ! Скивай що...34 довода защо мотоциклетът е по-добър от жената1. Вашият мотор не се сърди, когато забравите за рождения му ден!2. Не сте длъжен да разговаряте с мотора си след като се повозите на него!3. Моторът ви не полудява, когато го игнорирате за месец или повече!4. Моторът ви не става ревнив, ако се приберете със смазка под ноктите!5. Моторите не хъркат!6. Моторът ви няма да ви буди в 3 през нощта и да ви пита дали го обичате!7. Моторът ви няма да ви изостави заради друг моторист!8. Не сте длъжни да плащате издръжка на бившия си мотор!9. Ако обидите мотора си, не трябва да му се извините преди да го покарате пак!10. Ако моторът ви не изглежда добре, можете да го разкрасите!11. Ако моторът ви започне да се отпуска, можете да затягате гайки!12. Ако моторът ви е много твърд, можете да разхлабите пружината!13. Ако моторът ви е твърде мек, можете да сложите други амортисьори!14. Ако моторът ви е твърде шумен, можете да купите заглушител!15. Ако моторът ви пуши, можете да оправите това!16. Няма нищо страшно, ако се привържете към мотора си!17. Моторът винаги има желание да пътува!18. Моторът не се интересува от това на колко други мотори сте се возили!19. Моторът не се интересува от това колко други мотори имате!20. Моторът не се интересува от това дали се връщате в къщи късно!21. Моторът не забременява!22. Моторът няма родители!23. Моторът няма да ви обиди ако сте лош шофьор!24. Моторът не възразява ако гледате другите мотори или си купувате списания за мотори!25. Моторът не хленчи, ако нещо наистина е неизправно!26. Моторът се запазва по-дълго!27. При пътешествие вие и моторът ви пристигате в едно и също време!28. Вие можете да бутате вашия мотор, за да го закарате някъде!29. Вие можете да яздите мотора си толкова дълго колкото искате, и при това нищо няма да си навлечете!30. Можете да се возите на мотора си по всяко време на месеца!31. Можете да използвате мотора си заедно с вашите приятели!32. Не можете да прихванете болест от мотора!33. Не сте длъжен да ревнувате човек, който е карал мотора ви!34. Не сте длъжен да убеждавате мотора си, че вие сте моторджия и мислите, че всички мотори са еднакви!из руския печат
    Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
    Трезвен ТУК не пиша!
    Un Italiano Vero

    #2
    Май ще взема да си купя един мотор...
    1997 Brava 1.6, 16V

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Crash73 написа:
        Май ще взема да си купя един мотор...
        Ау и аз за малко ама никаде не пише че може да ти д**а като жена да ме прости Митака! :D
        По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
        Дедра Турбо Интеграле

        Коментар


          #5
          Pa4kata написа:
          Crash73 написа:
          Май ще взема да си купя един мотор...
          Ау и аз за малко ама никаде не пише че може да ти д**а като жена да ме прости Митака! :D
          може ама трябва да знаеш какво точно да правиш
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар

          Working...
          X