Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Профил?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Профил?

    Нищо не съм писал в профила си относно какво карам а пише, че карам количка к’ви са тия глупости за бога?
    Punto 1.4 gt

    #2
    Re: Профил?

    jblmusic написа:
    Нищо не съм писал в профила си относно какво карам а пише, че карам количка к’ви са тия глупости за бога?
    Това ти е рейтинга, който се създава на база броя на мненията.Като ти станат повечко мненията ще покараш и полско фиатче, и кола , а дай боже да минеш през маниак и да стигнеш до фанатик....
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Ейййй мерси много изплаших се тая количка ми навява някви други мисли , на които не им е сега времето за тва .То май повече се пише за проблеми в форума така, че не искам да ставам маниак.
      Punto 1.4 gt

      Коментар


        #4
        jblmusic написа:
        Ейййй мерси много изплаших се тая количка ми навява някви други мисли , на които не им е сега времето за тва .То май повече се пише за проблеми в форума така, че не искам да ставам маниак.
        е не е така колега споделяш какво си направил по колата , как, интересни неща който са ти се случили и т.н, и т.н.
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар


          #5
          Уж днес не е жега, а на Вас какво Ви става нещо не мога да разбера ...Един обвинява, че се чели ЛС, друг казва, че му писали в профила, а то накрая какво излезе?Стига дигахте пушек за щяло и нещяло ... не че искам да обидя някой, ама аре стига рипахте на нож по този начин. Четете, интересувайте се преди това или поне питайте по-спокойно, моля Ви!

          Коментар


            #6
            wwweb написа:
            Уж днес не е жега, а на Вас какво Ви става нещо не мога да разбера ...Един обвинява, че се чели ЛС, друг казва, че му писали в профила, а то накрая какво излезе?Стига дигахте пушек за щяло и нещяло ... не че искам да обидя някой, ама аре стига рипахте на нож по този начин. Четете, интересувайте се преди това или поне питайте по-спокойно, моля Ви!
            колегата е нов, да не го юркаме още от рано
            FIAT - TIPO 2.0i.е

            Коментар


              #7
              Благодаря soulkeeper наистина съм нов и колата я имам от месец и малко все още не и разбирам много и си ме вълнуват доста неща по нея.Надявам се да срещна приятели тук отворени към съвети и след време и да се запознаем и на живо нали това е целта на форума?
              Punto 1.4 gt

              Коментар


                #8
                jblmusic написа:
                Благодаря soulkeeper наистина съм нов и колата я имам от месец и малко все още не и разбирам много и си ме вълнуват доста неща по нея.Надявам се да срещна приятели тук отворени към съвети и след време и да се запознаем и на живо нали това е целта на форума?
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  jblmusic написа:
                  Благодаря soulkeeper наистина съм нов и колата я имам от месец и малко все още не и разбирам много и си ме вълнуват доста неща по нея.Надявам се да срещна приятели тук отворени към съвети и след време и да се запознаем и на живо нали това е целта на форума?
                  Ами колега в София правят доста срещи виж в "Срещи и мероприятя"
                  FIAT - TIPO 2.0i.е

                  Коментар


                    #10
                    Номера ми започва с РВ , проблем ?
                    Punto 1.4 gt

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Тук живея но не съм си сменил личната карта и затова съм си с пловдивските номера.Рядко си ходя затова през повечето време съм си тука в София.
                        Punto 1.4 gt

                        Коментар


                          #13
                          jblmusic,името ти има ли нещо общо с музиката която имаш в колата ти(ако имаш де)?
                          FIAT UNO 55S. Мирише бензина!
                          FIAT MAREA1.6 16V

                          Коментар


                            #14
                            Добър въпрос вчера си сложих първата музика в колата един връткофон /топла и студена вода/ с две копчета мисля че някъде писах колата ми е от съвсем скоро и още не е дошло времето на тая марка в колата иначе отноно въпроса ти не нямам просто съм голям фен на тази марка от доста време това е
                            Punto 1.4 gt

                            Коментар


                              #15
                              Тая тема се разводни много ама от толкова писане вече карам велосипед балканче с преден багажник
                              Punto 1.4 gt

                              Коментар

                              Working...
                              X