Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спирачен цилиндър

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спирачен цилиндър

    Как да разбера каква е спирачната система на задните колела - BENDIX или LOCKHEED? Ще купувам спирачен цилиндър а в сайта на хит-ко излизат 2 вида за мойта кола, пък не ми се разглабя в това прекрасно време барабана само за да занеса до магазина да им покажа какво искам. Рових е ЕПЕР-а и май към LOCKHEED отива работата, без АБС съм ако има значение...
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    #2
    Не ти се разглобява ама това е най сигурния начин.Аз така си подмених моя за да бъда по сигурен ,че в магазина ще уцелят точния цилиндър.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Ей сега се връщам от магазина имаха и двата вида в наличност, единия 12лв, другия 19лв... Ами тъпото е, че и двата на външен вид са еднакви, с еднакво "фи" са и т.н. Взех по-евтиния пък каквото стане.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        spark написа:
        Ей сега се връщам от магазина имаха и двата вида в наличност, единия 12лв, другия 19лв... Ами тъпото е, че и двата на външен вид са еднакви, с еднакво "фи" са и т.н. Взех по-евтиния пък каквото стане.
        Какво взе Метели или друг.Система LOCKHEEDф22.00 Това трябва да е при теб.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Май точно LOCKHEED взех, но някаква марка KUPP. Казаха, че ако не стане мога да го върна така че няма проблем
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Спирачния цилиндър го смених и маркуча също... и грес яко в лагера на главината че нямаше никой...Обаче имам следния въпрос... преди да сваля барабана, ръчната след 3-ия зъб се дърпаше трудно.. а сега излиза много нагоре.Навсякъде гледам, че пише за саморегулиращ се механизъм, но като гледам снимките при мен изобщо не е същия. Оня има нещо като резба, при мен е една планка със зъбчета в единия край. Като ги бутам с отвертката мога повече да отворя челюстите. Но хем искам да ги отворя максимално за да притегне ръчната, хем да не опират в барабана и да не търкат в него. Изобщо има ли някакъв тънък момент тука как да ги направя максимално добре. Както казах механизма изобщо не е саморегулиращ се. Няма нищо общо с този дето Торнадо е показал в често задавани въпроси..
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар

            Working...
            X