Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам газов инжекцион

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам газов инжекцион

    Продавам си газовия инжекцион от колата: GIG III DL - руски 60 литра бутилка /не е на мястото на гумата / Към уредбата се включва всичко слагано допълнително: медни тръби и маркучи, скоби за задължане на бутилката, и всичко което майстора ми е слагал по колата. Прилагам и цялата документация по монтаж, поддръжка и софтуер които съм си намерил но са на руски. Цената на всичко е 450 лв. Пропуснах да напиша че уредбата е още на колата и може да се види как е монтирана, или ако някой има нужда от допълнителна информация по въпроса. За да избегна излишни полемики от типа защо я продаваш ще опитам с три думи да разясня: След доста ядове по окачване /най вече/ реших че няма да карам колата си като ЕЖЕДНЕВНА кола и реших да купя друга значително по евтина, която да се използва за тази цел. Отново ще бъде с газ разбира се . Ако прочетете поста ми за "отново носачите" ще разберете какво имам в предвид. Обаче алфата ще си оставя и ще се отдам на една малка мечта: ще и сложа спортен филтър, мисля и за други нещица от подобен тип несъвместими с газова уредба. Ако имате въпроси питайте тук или на лични. Ще се радвам да отговоря
    Alfa Romeo 145 '96 1.6 boxer 103hp
    Fiat Punto '96, 1.2 75hp
    Peugeot 306 xt '97 1.6

    #2
    на каква кола е била , защото разбрах че имало значение.

    Коментар


      #3
      prodava li se o6e ?

      Коментар


        #4
        ...и аз това питам ?
        Fiat Bravo, 1200, 16v, 82 k.s. 1999 г.

        Коментар


          #5
          Става ли за фиат Брава като моята?

          Коментар


            #6
            bocho123321 написа:
            на каква кола е била , защото разбрах че имало значение.
            бил е на Алфа 145 boxer 8в Консултирай се с някой газаджия
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар


              #7
              Romeо 156 ти ли го продаваш?След 2 дена ще ходя да питам дали ще стане

              Коментар


                #8
                не го продавам аз :D Просто колегата е писал в Алфа форума от какво е свалена :DP.S deks777 отказа ли се да продаваш колицата
                Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                Коментар

                Working...
                X