Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голям късмет.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Голям късмет.

    В сряда се прибирам от София към Пазарджик. По околовръстното, след разклона за Надин (ако не бъркам) настигам един влекач с полуремарке(празно) за превоз на дърва за огрев. Гледам в задния край на ремъркето 2 тръби(да държат товара) по 2 метра, пъхнати в две по-широки(те пък са закрепени за пода на ремъркето) и тия тръби се мандахерцат, дрънчат яко. Гледам отпред - празно, газ изпреварвам влекача(разбира се и той взе да натиска ). Дали бяха минали 10-15 секунди след като го изпреварих, поглеждам в огледалото и същите тези тръби, които бяха на ремаркето се търкалят по платното зад камиона, едната се търколи в насрещното. Направо изтръпнах, като си помислих какво щеше да ми се случи.
    Punto 55 SX

    #2
    Аз така за морето като пътувах ама беше 1 през нощта и някъде на 30км. преди Сливен пред мен редица камиони с ремаркета покрити с бризент, дават ми мигач да ги изпреварвам, и започвам маневра тъкмо се изнесох в ляво и от последния камион се изсипаха 3-4 трупи дърва направо ми стана лошо като си помислих какво можеше да стане. Адски тъпо е, че ДАЙ не проверяват укрепеноста на товарите който карат камионджийте

    Коментар


      #3
      А аз като се връщах един път от Средец, на 100м пред мене един ЗИЛ от тея с дървените каросерии пълен с дърва му се счупи задния мост от лявата страна. Джантата с двете гуми отзад се търколи нанякъде, половината дърва от каросерията се изсипаха на пътя и камиона се наклони а-ха да се обърне. Добре че нямаше никой наблизо около камиона иначе не ми се мисли какво щеше да стане.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          Имаше един филм с такава насоченост "Final Destination" Все пак добре че сте изкарали късмет !
          VW Bora Variant 1.6 16V '01

          Коментар

          Working...
          X