Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Marea 1.9 TD 100 Нов Внос КЛИМАТРОНИК

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Marea 1.9 TD 100 Нов Внос КЛИМАТРОНИК

    Fiat Marea 1.9TD Нов Внос Автомобили Данни:Дата на производство - февруари 1999 г.Тип двигател - ДизеловМощност (к.с.) - 100 к.с.Скоростна кутия - РъчнаКатегория - КомбиПробег - 156900 кмЦвят - Tъмно синОсобености:4(5) ВратиAirbagАлармаБордови компютърЕл. СтъклаЗастраховкаИмобилайзерКлиматикКлиматроникМет аликНов вносСерво управлениеСтерео уредбаЦентр. заключванеДопълнителна информация:Нов Внос Перфектно състояние реални километри сервизна книжка 3-те ключа код карти Работещ Климатроник Мултифукционален Волан оригинална Аудио система с 6-колони без удари без забележки! ! ! Перфектна Договаряне ! !! skype name: strabex9188цена 5899лв. Продавач:Регион: Сливентел.: 0885618040

    #2
    Без, джанти, със старите фарове, няма халогени много мисля че са й парите.

    Коментар


      #3
      Разгледай ги в мобиле и виж как върват. Искам й тази цена който не му отърва да не я гледа

      Коментар


        #4
        Marea Bipower написа:
        Без, джанти, със старите фарове, няма халогени много мисля че са й парите.
        Джанти си има колата колега и то като гледам лети.Фаровете и халогените как да е обаче само не виждам къде го намери този ABS защото аз не го виждам.И само да утониш климатик или климатроник не и двете.В мобилето има къде,къде по евтини подобни автомобили.Успех с продажбата и си коригирай грешките които съм посочил.Ако не си запознат с устройството на този автомобил и какви екстри има първо попитай и тогава пиши.Във форума има доста потребители които познават много добре Браво,Брава и Мареа.И още нещо какво разбираш под ел.огледала този път наистина те хванах много ти стана.Огледалата се регулират ръчно погледни си снимките.Ако си мислиш ,че това което съм написал е с цел спам то не е вярно просто го пиша да не се гръмне накой колега да си купи тази кола с АБС,Ел.огледала и.т.н
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          Marea Bipower написа:
          Без, джанти, със старите фарове, няма халогени много мисля че са й парите.
          Джанти си има колата колега и то като гледам лети.Фаровете и халогените как да е обаче само не виждам къде го намери този ABS защото аз не го виждам.И само да утониш климатик или климатроник не и двете.В мобилето има къде,къде по евтини подобни автомобили.Успех с продажбата и си коригирай грешките които съм посочил.Ако не си запознат с устройството на този автомобил и какви екстри има първо попитай и тогава пиши.Във форума има доста потребители които познават много добре Браво,Брава и Мареа.
          На тасчетата лети джанти ли викаш А тва че е написал климатик и климатроник според мене го направил за по лесно търсене в мобиле. Щото има хора който не знаят кво е климатроник и на търсачката пишат климатик, и така няма да излязат колите с климатроник. Иначе на снимките се вижда че е с климатроник. Освен това кола не се купува по снимки, има си тел. и гледате колата, защо само се заяждате с момчето.
          Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

          Коментар


            #6
            Не се заяждам просто му доказвам,че на краставичар краставици трудно се продават.И тотално го разконспирирах просто е копнал всичко както го е попълнил в мобилето ,въпроса е защо и там е обявена с всичките екстри които ги няма.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Ми от обявените екстри само ABS дето няма, за което по снимките не можем да разберем , то ти имаш такава марея и щом казваш че няма може да си прав. А че цената е мн това това е отделен въпрос, все пак трябва поне 1000лв да се метнат по тая кола за да почне да се кара.
              Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

              Коментар


                #8
                westdogg написа:
                Ми от обявените екстри само ABS дето няма, за което по снимките не можем да разберем , то ти имаш такава марея и щом казваш че няма може да си прав.
                Погледни снимката с интериора и виж дясното огледало как се настройва.Това според теб ел.огледало ли е?
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Хммм верно , това не се бях загледал
                  Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    westdogg написа:
                    Хммм верно , това не се бях загледал
                    Както казах на краставичар,краставици трудно.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      westdogg написа:
                      Ми от обявените екстри само ABS дето няма, за което по снимките не можем да разберем , то ти имаш такава марея и щом казваш че няма може да си прав. А че цената е мн това това е отделен въпрос, все пак трябва поне 1000лв да се метнат по тая кола за да почне да се кара.
                      Да грешката е моя за ел огледалата и АБС-а. Колата е с Климатроник а за това че 1000лв трябва да се метнат по нея изглежда сезираш ремаци и ролки и веднага мога да ти кажа че имам фактурата с която ги смених лично аз в Италия и те в момента са на 3000км а маслото е Селениа ТД 10-40 което също е сменено в Италия и на всички неща имам опис.. Колата е с платена гражданска и е регистрирана с БГ номера на 05.08.2007. Тези неща не съм ги написал защото сметнах че който я купи ще предпочете да ги смени макар да е безмислено.

                      Коментар


                        #12
                        Strabex написа:
                        westdogg написа:
                        Ми от обявените екстри само ABS дето няма, за което по снимките не можем да разберем , то ти имаш такава марея и щом казваш че няма може да си прав. А че цената е мн това това е отделен въпрос, все пак трябва поне 1000лв да се метнат по тая кола за да почне да се кара.
                        Да грешката е моя за ел огледалата и АБС-а. Колата е с Климатроник а за това че 1000лв трябва да се метнат по нея изглежда сезираш ремаци и ролки и веднага мога да ти кажа че имам фактурата с която ги смених лично аз в Италия и те в момента са на 3000км а маслото е Селениа ТД 10-40 което също е сменено в Италия и на всички неща имам опис.. Колата е с платена гражданска и е регистрирана с БГ номера на 05.08.2007. Тези неща не съм ги написал защото сметнах че който я купи ще предпочете да ги смени макар да е безмислено.
                        Аз лично на тази фактура и опис от Италия не бих повярвал изобщо нама да споменавам какво ще направя с нея.Това е същото като твърдението на продавачите колата е на "реални километри".Хайде да не спорим на тази тема ,че няма да излезе нищо.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #13
                          знам че не би повярвал аз и затова не я бях написал отначало

                          Коментар


                            #14
                            Колега, просто аз изказах мнение, че колата е на доста висока цена защото патих от джамбази, и мойта трябваше да си има джантички, трябваше и климатроника да работи, дори трябваше и пълен ел. пакет да е при това с подарък специално за мен Чейнджър уау.... е да ама не получих една кошница с куп проблеми по нея, без джанти с изпотрошени фарове, халогени и тн без ел. пакет, абе просто е кофти някой колега ще вземе да се навие и после ще съжелява, щото като купуваш не гледаш много много

                            Коментар


                              #15
                              Не гледаш ама трябва и при условие ,че има форуми за всички марки съветвам всеки който ще купува първо да се начете едно хубаво като същевременно си води и записки защото не може да запомни всичко и като отиде да си избира кола продавача да си глътне граматиката.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар

                              Working...
                              X