Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

...идея за допълнение към гаража...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ...идея за допълнение към гаража...

    ...имам идея, какво ще кажете всички колеги, които имат гараж, да вземат да си сложат и по една малка снимка. Така ще имаме по-пълна представа за колегите си. Само че по една малка, а не няколко, че да стане от гараж - фотосесия...

    #2
    По една малка снимка на какво? На себе си ли или на колата, ако на себе си нали има такава тема мисля че беше "кой, кой е в клуб фиат" или нещо подобно. От др. страна и ти си прав, че така ще е по- подредено.
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      ...при положение че гаража всъщност е пълен със снимки на колите, мисля че е ясно снимка на какво... ....а темата се гледа, само ако някой постне нова тема...ако искаш да видиш някой как аджеба изглежда, или пък си се препознал нещо и искаш да видиш това ли е колегата, а иди рови там... ...за това мисля че ще готино, ако си изтипосаме по една снимка

      Коментар


        #4
        Авео написа:
        ...при положение че гаража всъщност е пълен със снимки на колите, мисля че е ясно снимка на какво... ....а темата се гледа, само ако някой постне нова тема...ако искаш да видиш някой как аджеба изглежда, или пък си се препознал нещо и искаш да видиш това ли е колегата, а иди рови там... ...за това мисля че ще готино, ако си изтипосаме по една снимка
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар

        Working...
        X