Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Уно 1.3 турбо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Уно 1.3 турбо

    Продавам си Уното , просто разбрах че със тази кола не ми върви . За година и полувина 2 турбини заминаха.В момента е със скапано турбо ,просто турбото не издържа на 1 бар налягане.Турбото е свалено и огледано от тех.лица които споделиха че подлежи на ремонт срещу 350-500 лв. На турбото му е прецакано семерингчето в студента част и от там пълни кулера със масло. Втулките са иделани няма луфт.Сам съм си виновен защото от стандартното налягане 0.85 бара го натегнах на 1-1.1 бара и след 2000 хил.км турбото издъхна.Колата е 1990 година,ДВГ е на около 120хил.км РЕЛНИ. Със спортно окачване е , краино гърне Магнум, има си централно ,ел. стъкла , газова уредба(със спец.изпрител за турбо)Лети джанти 13" Стил ауто +2 зимни гуми карани само 2 месеца.Цена : 1400лв(без газовата уредба 1200лв) ЦЕНАТА Е ТВЪРДАСофия Тел. 0885140877 НаскоСнимки на колата тук : http://store2.data.bg/snaiperchak/FIAT%20UNO/
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    #2
    ремонтния комплект за такова турбо е около 200 лв. пък ти сам си си виновен щото като караш колата на високи обороти после като спре я гасиш и затова трябва да поработи 5-10мин да се охлади иначе заминават точно тия сегментчета) мойта на дува на повече от 1.5 бар. нищо и няма ама докато разбера ко става заминаха няколко турбинки
    някой ден ша откача

    Коментар


      #3
      small написа:
      ремонтния комплект за такова турбо е около 200 лв. пък ти сам си си виновен щото като караш колата на високи обороти после като спре я гасиш и затова трябва да поработи 5-10мин да се охлади иначе заминават точно тия сегментчета) мойта на дува на повече от 1.5 бар. нищо и няма ама докато разбера ко става заминаха няколко турбинки
      Не бе човек , винаги като съм я карал по екстремно и оставям да поработи . Паля една цигара и като я изпуша чак тогава я гася... това са 5~8 мин.
      Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
      IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
      1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
      2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

      Коментар

      Working...
      X