Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пожарите около Елхово и Тополовград.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пожарите около Елхово и Тополовград.

    Някой да е минавал през региона през последните 1..2 дни, или да е чувал подробности.Планирам да пътувам за морето през Тополовград и Елхово и покрай връх Босна в Странджа, но новините за тежки горски пожари в региона ме карат да се чудя. Вярно че съобщенията са за пожари поне на 10км от пътя, но нищо не пречи и да попитам, нали.
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    #2
    Кога мислиш да пътуваш, колега? Доколкото знам обстановката се нормализира. Довечера мога да ти кажа повече.
    Punto 1.2/75

    Коментар


      #3
      Krass написа:
      Кога мислиш да пътуваш, колега? Доколкото знам обстановката се нормализира. Довечера мога да ти кажа повече.
      Утре (27-и август) в 5..6ч сутринта. В региона ще съм сигурно в ранния предиобяд.
      Fiat Ritmo 105TC
      1600cc 105к.с.

      Коментар


        #4
        Утре според мен е 28 август, не че е толкова важно Казаха, че пожара е загасен. Валяло е дъжд, който е помогнал. А и пожара е бил от другата страна, в смисъл не би ти попречил на пътуването ( това е само според мен ).Надявам се да имаш хубаво пътуване Аз се върнах от Гърция снощи...там е страшно.
        Punto 1.2/75

        Коментар


          #5
          Да бе, вярно е 28-и утре. Пътуването ще е от Пловдив до Ахтопол, през Тополовград, Елхово и после директно през Странджа (връх Босна) до Царево.Миналата година минах по този път и много ми хареса. Сега ще повторим.
          Fiat Ritmo 105TC
          1600cc 105к.с.

          Коментар


            #6
            Малко ме е срам да си призная, че съм оттам а незнам къде е този връх Босна. Пътя Тополовград - Елхово са го оправили, минавах преди 10 дни оттам. Идеален е А и после чакаме снимки, особено от връх Босна ( да го видя поне на снимка туй чудо ).
            Punto 1.2/75

            Коментар

            Working...
            X